Bizi Takip Edin
   
   
   
   

Türkiye’nin ilk çok katlı mağazası YKM, bugün 3 bin çalışanı, 1.000’in üzerinde iş ortağı, yaklaşık 300 bin ürün çeşidi ve yıllık 46 milyon ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin en büyük çok katlı mağazalar zinciri.Yerli ve yabancı birçok markanın ürün çeşidini YKM çok katlı mağazalarında ve online mağazalarında dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen spor ve rahat giyim markalarını bulabilirsiniz.

Ykm.com.tr

 Diğer Alışveriş Mağazaları

Arama Kelimeleri:  giyim alışveriş, onlıne ayakkabı, online satış, vakko çanta online satış, online kıyafet alışveriş, en ucuz spor ayakkabı, outlet spor ayakkabı, ykm giyim, ykm alışveriş, ykm online mağaza, ykm elbise, ykm saat, ykm markalar,Yeni Karamürsel, internet alışveriş siteleri, sanal alışveriş siteleri, bebek ayakkabı markaları, güneş gözlügü markalarıkategoriler, ykm Online Alışveriş, ykm Musteri Hizmetleri,ykm Nedir? ykm Hakkında, ykm Güvenli Mi? ykm Kimin? ykm Kampanyaları, ykm İndirimler, ykm Neden? ykm İletişim, ykm ürünleri ,ykm Açıklamalar.

   
   
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

Ykm.com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

  YKM.COM.TR HAKKINDAİstanbul Sultanhamam’da 1950 yılında kurulan YKM, Türkiye’nin en büyük çok katlı mağazalar zinciri. Türkiye’ye 60 yılın üzerinde tanıklık eden YKM, bugün 3 bin çalışanı, 1.000’in üzerinde iş ortağı, yaklaşık 300 bin ürün çeşidi ve yıllık 46 milyon ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin en büyük çok katlı mağazalar zinciridir. İlk taksit sistemini getiren, ilk mağaza kartını çıkaran, ilk SAP uygulamasını, ilk chip’li kredi kartı ve ilk online mağaza sayabildiklerimizden bazılarıdır. YKM’de kadın erkek ve çocuk kısacası bir ailenin ihtiyaç duyabileceği giyiminden kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine, iletişim ve teknoloji ürünlerinden, elektrikli ev aletleri ve ev dekorasyonuna kadar bir ailenin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri sizlere sunuyorlar. YKM uluslararası Department Store (Katlı Mağazacılık) organizasyonu olan IADS’ın (International Association of Department Stores) Türkiye’yi temsil eden tek üyesidir. Yerli ve yabancı birçok markanın ürün çeşidini YKM çok katlı mağazalarında ve online mağazalarında dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen spor ve rahat giyim markalarını bulabilirsiniz. YKM’nin mağazalarında bulunan seçkin markanın sezon ve sezon sonu ürünlerine uygun fiyatlar ve fırsatlarla sahip olabildiğiniz gibi e- ticaret sitesinde de aynı ürünlere ulaşabilirsiniz... Kadın ve erkek giyim, anne & çocuk, spor ürünleri kozmetik, elektronik, ev kategorilerinde aradığınız bir ürüne mutlaka kolayca ulaşabilirsiniz. YKM’nin İlkleri: Türkiye’nin ilk çok katlı mağazaları, İlk kumaş ve konfeksiyon kategorileri, İlk bayilik sistemi, Mağazacılıkta ilk taksitli ve vade farksız alışveriş olanağı, İlk mağaza kartı, Mağazacılıkta ilk promosyonlu satış, Gıdada ilk taksit olanağı, Mağazacılıktaki ilk çipli ve sadakat programı içeren kredi kartı : Bonus Card ,İlk mağazacılık yazılımı, Türkiye’de ilk ve dünyada ilk 10 uygulamadan biri olan SAP Programı (Perakende Uygulamasında) Türkiye’de perakende sektöründe ilk internet mağazacılığı, Türkiye’nin en geniş çok katlı mağaza ağı.Tek yapmanız siteyi ziyaret etmeniz..

Ykm.com.tr ’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük !
F
irma Türkiye çapında mağazaları olan Kurumsal bir firmadır.
YKM.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde, Türkiye içindeki tüm adresler için 5 TL sabit sevkiyat bedeli oluşmaktadır. 100 TL üzeri tutardaki siparişleriniz için sevkiyat bedeli alınmamaktadır.Alışverişlerin sevkiyat işlemleri Yurtiçi Kargo tarafından sağlanmaktadır.
YKM Mağazaları'ndan satın almış olduğunuz, üretici garantisi olan ürünlerin garanti süreleri ve koşulları üretici firmaya gore değişiklik gösterebilir. Lütfen ürününüzün içinden çıkan garanti belgesini dikkatle inceleyiniz.
Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında müşterinin ürünün teslim alındığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde sebep belirtmeksizin ürünü iade etme hakkı mevcut olup YKM.com.tr üzerinden satın alınan ürünlerin para iadesi için YKM.com.tr ‘ye iade yapılmalıdır. Mağazalarımızda para iade işlemi yapılmamaktadır.
Devamı için..

Ykm.com.tr'de Geçerli kredi kartları
Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Ykm 'ya güvenebilir miyiz? 
  
Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 128bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, YKM Giyim ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. tarafından tutulmamaktadır.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

 

  Ykm.com.tr  İLETİŞİM

 

  Ykm.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Kadın ve erkek giyim, anne & çocuk, spor ürünleri kozmetik, elektronik, ev kategorilerinde aradığınız bir ürüne mutlaka kolayca ulaşabilirsiniz

 

Unvan

:

Yeni Karamürsel Giyim ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş.

 
Merkez :

Buyukdere Cad USO Center Kat: B01-Z02 34396 Maslak /İSTANBUL

 
Tel :

444 0 956

 
Faks :

-

 
İade :


Boyner Dağıtım Merkezi Şekerpınar Mahallesi, Yudum Sokak No:6 Kat:2-3 Çayırova / Kocaeli

 
E-Mail :

online@ykm.com.tr

 
       
         

HAKKINDA

 Ykm?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz

BEDEN ÖLÇÜLERİ