Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: Ayakkabı, ayakkabı online, cabani online ayakkabı satış, online satış mağazaları, canta ve ayakkabilar, en çok satan ürünler, casual bayan ayakkabı, deri ayakkabı online satış, online alışveriş mağazası,yüzde yüz deri, tasarım ayakkabı, cabani  mağaza , cabani  musteri hizmetleri nedir? cabani  hakkında, cabani  güvenli mi? cabani   kimin? cabani  kampanyaları, cabani  indirimler, neden? cabani  iletişim, cabani  ürünleri açıklamalar.

  CABANI.COM.TR HAKKINDAAyakkabı; ayağımızın yerle temasını kesen ve hava şartlarına göre ayağımızı korumanın yanında tarzımızı tamamlayan bir çok modeli vardır. Ayakkabı modelleri iklime kullanım yerlerine gör birçok değişiklik göstermiştir.Spor için spor ayakkabıları, kış için botlar, bayanların özel gece ve günlerde kullandıkları abiye ayakkabılar ve bunların hepsi ayakkabı modasına uymaktadır. Ayakkabı da bir marka düşünürseniz. Özel ayakkabılar üreten bir marka ile tanıştırmak isteriz sizleri. Cabani ayakkabı. 1983 yılında küçük atölyesinde günlük 50 çift özel ayakkabı üreten firma büyüyerek 41 ülkeye ihracat yapmaktadır. Cabani kadın ve Erkeğin aradığı markalardan biri olmuştur. Modaya uygun modern tasarımları, zarif tasarımları ile gece ve iş üretimleri ile cabani ayakkabı Türkiye’de ve dünya pazarında modanın trendlerini takip eden ve sektörün aranan mağazası olmuştur. Cabani’nin imajını gençler oluşturmaktadır. Bu gençler Cabani ayakkabıların rahat ve kullanışlı olarak tavsiye etmektedirler. Ayakkabı Cabani de sanat eserine dönüşür. Kurucusunun Soyadını taşıyan marka şık ve kaliteli tasarımlarının dışında bir ayakkabıdan daha fazlasını sizlere sunmak için çalışan ekibi ‘’her adımda mutluluk’’ sloganı ile bu uzun marka serüvenine müşterileri ile birlikte yürümektedir.

 
 Cabani ’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?


 
Özel Tasarımlar üreten 30 Yıllık Kurumsal bir firmadır,
 Ürünlerin Hepsi % 100 Deridir.
Finproject’in 40 yıllık tecrübesi ile püskürtme kalıp teknolojisi kullanarak 1995’ten beri üretilen XL Ekstra Light tabanlar hafifliğin yanı sıra sağlamdır, kolay aşınmaz ve doğa dostu materyal kullanılarak üretilmiştir. Kullanım sonrasında yok olur ve doğayı kirletmez.
Dünya markasıdır.
Her ürün 2 yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantili .
50 Tl ve Üzeri Ücretsiz Kargo.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. DETAYLAR İÇİN
  
 Cabani.com'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

 
Cabani.com' a güvenebilir miyiz?

 
Ödeme güvenli bir SSL-Şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğu bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz ( Hesap numarası veya kredi kart numarası) kesinlikle cabani.com.tr' de tutulmaz veya 3. şahıslara iletilmez.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Cabani.com İLETİŞİM

 

 Cabani.com  NEREDE ?

Nedir

?

Cabani Ayakkabı, “Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda ürettiği, kendi tasarımı olan ayakkabılar online ayakkabı sitesi ile sizlerle buluşturmaktadır.

 

Unvan

:

Cabani Ayakkabı San.ve Tic.A.Ş.

 
Merkez :

İkitelli Organize San. Bölgesi Atatürk Bulvarı Cabani İş Merkezi No : 82 Kat : 1 İkitelli / ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 549 29 08 Pbx

 
Faks :

-

İade :

İkitelli Organize San. Bölgesi Atatürk Bulvarı Cabani İş Merkezi No : 82 Kat : 1 İkitelli / ISTANBUL /  TÜRKİYE

E-Mail :

bilgi@cabani.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Cabani.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Kendini özel ayakkabılar üretmeye tutkuyla adamış bir marka… Cabani ayakkabı sektöründeki faaliyetine 1983’te İstanbul - Gedikpaşa’daki butik atölyesinde günlük 50 çift özel ayakkabı üretimi ile başlamıştır. Şu anda gelmiş olduğu nokta itibari ile en son teknoloji ile donatılmış 7200 m2’ lik modern binasında 41 ülkeye ihracat yapmaktadır. dünyamızdaki trendleri yaşam stiline dönüştüren Cabani, kadın ve erkeğin aradığı marka haline gelmiştir. Modern, dinamik ve elegant tasarımları ile iş, gece, hafta sonu gibi farklı konseptlerde üretim gerçekleştirmektedir.

Cabani.com.tr

 Diğer Ayakkabı ve Çanta Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

 Cabani ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ