Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: alışveriş ayakkabı, kapıda ödeme topuklu ayakkabı, sandalet topuklu ayakkabı, platform topuk ayakkabı, ince topuk ayakkabı modelleri , ince topuk bot, dolgu topuk ayakkabı, bayan ayakkabı, çizme modelleri, sivri burun ince topuk ayakkabı, ince topuk çanta, marka çanta online , incetopuk musteri hizmetleri nedir? incetopuk hakkında, incetopuk güvenli mi? incetopuk kimin? incetopuk kampanyaları, incetopuk indirimler, neden incetopuk? incetopuk iletişim, incetopuk ürünleri açıklamalar.

  INCETOPUK.COM HAKKINDA: Yerli ve yabancı büyük firmalarda görev almış, her ikisi de Boğaziçi Üniversitesi mezunu, ayakkabı düşkünü iki profesyonel bayan tarafından yaratılmıştır.Yaklaşık 1,5 sene çok yoğun çalışmanın ardından İnce Topuk markası, Dünyada ve Türkiye’de ilk defa 3 boyutlu modelleme kullanılarak kişiye özel ayakkabı tasarımı yapılmasına fırsat veren bir site olmuştur. Kaliteye ve şıklığa önem veren, ayakkabı düşkünü tarz sahibi bayanlara hizmet vermektedir. Bayanların artık elbiselerine stillerine uygun ayakkabı bulabilecekleri isterlerse kendilerinin tasarlayabileceği incetopuk.com tam size göre. Yüksek kalitede deki el işçiliği olan bu ayakkabıları siz isimlendirebilir ve sadece sizin ayağınızda olabilir. şunu üstüne basarak belirtmek isteriz ki ayakkabılar sadece el işçiliği ve tamamen gerçek deri kullanarak özel olarak üretilmekte ve siz bu ürünleri “Özel Modellerimiz” bölümü altında inceleyebilirsiniz. Bayanlar Aradığınız ayakkabı burada olabilir tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek.

İnce Topuk satan online mağazalar !


 
 
İncetopuk.com ’dan
Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Ayakkabı ağırlıklı e-ticaret sitesidir..
Mağazadaki ürünler İnce Topuk garantisi altındadır.
Koşulsuz iade ve değişim.
24 Saat içinde Ücretsiz Kargo.
Değiştirmek istediğiniz ürünü ve siparişinizle birlikte gelen 2 NÜSHA (PEMBE VE BEYAZ) FATURASINI ürün ile beraber Aras Kargo ile (444 25 52) iade adresine kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenerek gönderebilirsiniz.
İnce Topuk’tan satın aldığınız ürünü başka bir ürünle değiştirebilir, ya da kişiye özel olarak üretilen ürünler haricindeki ürünleri iade edebilirsiniz. Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde sadece numara değişimi yapılabilmekte, ancak iade kabul edilmemektedir.
DETAYLAR İÇİN

 İncetopuk.com'da Geçerli kredi kartları

 
Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

İncetopuk.com 'a güvenebilir miyiz? 
 Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

İncetopuk.com İLETİŞİM

 

 İncetopuk.com NEREDE ?

Nedir

?

Bu sitede Türkiye’de ilk defa internet üzerinde adeta parmak iziniz kadar sadece size özel ayakkabılar tasarlama ve ürettirme fırsatı bulabileceksiniz

 

Unvan

:

Emre Kuzey Mağazacılık San. ve Tic. Ltd. Şti.

 
Merkez :

Cihangir Mah. Şehit Komando Uğur Hancı Sok.No:12/1 Avcılar / ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 438 64 86

 
Faks :

-

İade :

 

E-Mail :

info@incetopuk.com

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
İncetopuk.comyorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

İnce Topuk markası, Dünyada ve Türkiye’de ilk defa 3 boyutlu modelleme kullanılarak kişiye özel ayakkabı tasarımı yapılmasına fırsat veren bir site ile kaliteye ve şıklığa önem veren, kendi tarzını yansıtmayı seven ayakkabı düşkünü bayanlara hizmet vermeye başladı.İncetopuk.com' da hem kendi tasarımınızı yapabilir hem de eşine az rastlanan, şıklıkları ile fark yaratan, yüksek kaliteli, rahat, sadece el işçiliği ve tamamen gerçek deri kullanarak üretilen ayakkabıları bulabilirsiniz.

İncetopuk.com

 Diğer Ayakkabı ve Çanta Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

 İnce Topuk ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ