Bizi Takip Edin

İnci Deri mağazası ile ilgili aramalar:  inci deri outlet, inci deri mont, inci deri shop, inci deri ayakkabı modelleri, inci çizme modelleri, inci ayakkabı, inci deri mağazaları, inci deri indirim, inci deri çanta, inci ayakkabı outlet, inci ayakkabı online satış, inci deri shop, ayakkabı kampanyaları, inci ayakkabı bot modelleri, inci ayakkabı çizme modelleri, inci ayakkabı kış modelleri, inci shoes turkey, inci ayakkabı kampanya, inci bayan bot marka çanta online , inci deri musteri hizmetleri nedir? inci deri hakkında, inci deri güvenli mi? inci eri  kimin? incid eri kampanyaları, inci deri indirimler, neden  inci deri? inci deri iletişim, inci deri ürünleri açıklamalar.

  INCIDERI.COM HAKKINDA: İnci deri 1917 yılında Türkiye’nin eski ve sağlam markası olacak ilk adımı attı.Mağaza zincirlerinin ilk temelini oluşturan küçük ama mütevazi lostra salonu ile başladı.Bu salon ilerleyen yıl içersinde çocuk ayakkabıları ve ev terlikleri satan bir mağaza olmuştu. Kaliteli ayakkabı üretimi ile tercih edilen mağaza tüketicilerin istediği doğrultusunda 3 0 yıl hizmet vermiştir. 1947 yılında, ailenin 2. kuşak temsilcisi Ahmet Nuri Kızıltaş, Fatih'te yepyeni bir ayakkabı mağazası açtı. Ahmet Nuri Kızıltaş'ın felsefesiyle yürüyen İnci, kısa sürede sektörün öncüleri arasına girdi. İnci Fatih ile başlayan bu gelişim, İnci'yi nesiller boyunca aranan bir marka haline getirdi. 1980'lerin başında 3. kuşağın yönetime katılmasıyla, marka daha da modernleşti. Yeni kadro, İnci'yi ulusal pazarda geliştirmeye ve global pazarlara açmakta gecikmedi. İstanbul’da başlayan öyküsüne şu anda 32 ülkede devam ediyor. Bugün İnci deri modern fabrikası, 67 mağazası, 29 franchise'ı ile Türkiye'de toplam 96 noktada yer alıyor. KKTC'deki 3, Bakü'deki 1 mağazası ile İnci, Türkiye dışında da hizmetlerine devam ediyor. İnci deriden ayakkabı ve çanta satın almak için illaki fiziksel mağazalarına gitmek zorunda değilsiniz. İnci’nin online alışveriş sitesini ziyaret ederek kadın ve erkek ürünlerini inceleyebilir hoşunuza giden uygun fiyatlı ürünleri satın alabilirsiniz. Online alışveriş sitesinden size özel kampanyaların da yer aldığı ekonomik alışveriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek. Tarihi yaklaşık 100 yıla dayanan İnci Deri, bugün 100 mağazası ile Türkiye'nin dört bir köşesinde müşterileri ile buluşuyor.

İnci satan online mağazalar !

 
 
İncideri.com ’dan
Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Kurumsal Ayakkabı e-ticaret sitesidir..

%70'e varan kampanyalar.
80 Tl ve Üzeri alışverişlerde Kargo ücretsiz.Ürün değişim, iade süreçlerinde size teslim olan, ya da firmaya göndereceğiniz ürünler için ödeme tamamen İnci Deri'ye aittir
İade edeceğiniz ürünü, faturanızın en arka tarafında bulunan formu eksiksiz olarak doldurmanız, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Ups Kargo'ya (413 22 22) "W4433W" firma kodu ile ile karşı ödemeli olarak göndermeniz yeterli olacaktır.DETAYLAR İÇİN


 
incideri.com'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

incideri.com 'a güvenebilir miyiz? 
 Sitenin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

incideri.com İLETİŞİM

 

 incideri.com NEREDE ?

Nedir

?

Fiziki Mağazaları olan firmanın Deri Bay ve Bayan Ayakkabı ürünlerini online yolu ile satışa sunduğu e-ticaret sitesidir.

 

Unvan

:

İnci Deri Mamulleri San. Tic. AŞ.

 
Merkez :

Cihangir Mah. Şehit Komando Uğur Hancı Sok.No:12/1 Avcılar / ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 438 64 86

 
Faks :

-

İade :

 Örnek mah. Erzurum kongre cad. Birlik iş merkezi No: 7 Zemin Kat Esenyurt / İstanbul

E-Mail :

info@incideri.com

 
Müşteri Hizmetleri :

444 74 63

 
 
 
incideri.comyorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

,İnci'nin ayakkabı tutkusunun yeni hedefi, artık dünya kadınlarının da ayaklarını güzelleştirmekti. üretimden sonra, modelleme konusunda da İtalyan tasarımcılarla çalışmalar başladı. Başlangıçta İtalya ve Belçika ile girilen uluslararası pazarda, İnci bugün tüm dünyada 37 ülkeye ayakkabı ihraç etmektedir.

Incideri.com

 Diğer Ayakkabı ve Çanta Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

 İnci ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

 DEN ÖLÇÜLERİ