2008 yılından beri faaliyetlerine devam eden ve Türkiye’nin en büyük ayakkabı koleksiyonuna sahip olan “Konfor Ayakkabı”; hem internet üzerindeki sanal mağazasında, hem de tüm modellerin bizzat görülebileceği reel mağazalarında her sezon yenilediği kreasyonları ile hizmet vermektedir.

konforayakkabi.com

  Diğer Ayakkabı ve Çanta Alışveriş Siteleri  

Arama Kelimeleri:  Bayan Ayakkabı Modelleri , ‎Erkek, ‎Konfor ayakkabı‎ , Arow , Muya, Ella , kadın ayakkabı, erkek ayakkabı modelleri, spor ayakkabı, babet modelleri, hakiki deri erkek ayakkabı , hakiki deri ortopedik bebek ayakkabısı, çocuk spor ayakkabı, çocuk spor ayakkabı, fermuar modelli vizon çizme, bayan spor uzun çizme, fantazi bayan platform bot, letoon mikrofiber yürüyüş ayakkabısı, su geçirmez marka bot,, konforayakkabi .com online ayakkabı alışveriş musteri hizmetleri nedir? hakkında, güvenli mi? kimin? kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar.

   
   
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

konforayakkabi.com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

  KONFORAYAKKABI.COM HAKKINDA Evimizde, otomobilimizde, işyerimizde hepimiz iyi veya kötü bir konfora sahibiz. Bizi gezdiren , sabah evimizden alıp işe götüren, veya otobüs beklerken , gezerken, merdiven çıkarken .. kullandığınız ayaklarımıza gerekli konforu sağlıyor muyuz? Tabii ki Hayır. Ayakkabı sektörü  içersinde bunu düşüne konfor ayakkabı ayaklarımızın rahat ve konforlu bir ayakkabıda olabilmesi için 2008 yılında kurulan konforayakkabi.com Türkiye’nin en geniş ayakkabı koleksiyonuna sahiptir. 2000 ve üzerinde ayakkabı modelleri ile siz tüketicilerin karşısına çıkan konforayakkabi.com Her yeni sezonda yepyeni tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Konfor ayakkabı  kendisi farklı moda ve trend yaratmıştır. Konfor ayakkabı sadece ayakkabı ile  sınırlı değildir. Hoşunuza gidebilecek çanta ve aksesuarlara da yer verilmiştir. Yediden yetmişe tüm insanların müşterisi olduğu bu sektör, talep yoğunluğu nedeni ile zorlu rekabet koşullarına tabidir. Sanal ortamın dışında indirim mağazalarını da ziyaret edebilirsiniz.

 

  konforayakkabi’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?
Firma Kurumsal bir firmadır,
Satın aldığınız ürünler  70 TL ve üzeri ise ücretsiz olarak; kargonuz elinize ulaştırılıyor.
Konforayakkabı.com, kapıda ödeme şansını ürün fiyatına ek olarak küçük bir hizmet bedeli karşılığınızda kullanabilirsiniz.
Beğenmediniz iade edeceksiniz Ücretsiz 7 gün iade edebilirsiniz veya değiştirebilirsiniz.
Bizim gibi Müşteri hizmetlerine 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.

Bizim gibi Müşteri hizmetlerine 7/24 saat ulaşabilirsiniz.

  konforayakkabi.com'da Geçerli kredi kartları
 
Vade Farklı taksit imkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

  konforayakkabi 'ya güvenebilir miyiz?
 
Tabii ki evet! Çünkü Alışverişinizi yaptıktan sonra ödeme işlemelerine geldiğinizde kredi kartınıza ait bilgileri korumak için SSL teknolojisiyle korunmaktadır.. Özetle  kredi kartı ve kişisel bilgileriniz koruma altına alınıyor.Siz değerli müşterilerinin güveliğini üst düzeyde tutmak için hiçbir şekilde kendi sitesi içinde veya hizmet veren şirket sunucularında bilgileri tutmamaktadırlar. SSL Teknolojisi nedir? Daha geniş bilgi almak istiyorsanız sitenin Müşteri hizmetleri kısmından gizlilik bölümünü inceleyebilirsiniz.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

  konforayakkabi.com  İLETİŞİM

 

  konforayakkabi.com  NEREDE ?

Nedir

?

Düşük karlılıkla çok kişiye uygun fiyatla “ürünlerini satış etiketini iki katına çıkarmadan, %50 indirimli ayakkabı satan online mağaza

 

Unvan

:

konforayakkabi.com (FBS E-Ticaret Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti.).

 
Merkez :

50. Yıl Mahallesi O Caddesi No:56 Sultangazi/ İstanbul / TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 619 66 44

 
Faks :

0 212 619 44 55

 
İade :

Aynı Adres

 
E-Mail :

konfor@konforayakkabi.com

 
       

HAKKINDA

Konforayakkabı?
İletişim
Nerede?
Yorumlar
Kredi Kartı
Mail Yaz