HAKKINDA

 SihirliAyakkabılar?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ

Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: ayakkabılar, bayan ayakkabılar, bayan cizme, bayan ayakkabısı, topuklu çizme, topuklu kadın ayakkabıları, yüksek topuklu ayakkabilar, bayan topuklu ayakkabı,fantezi giyim, kostüm ,iç giyim, vücut çorabı Sihirli Ayakkabılar musteri hizmetleri, Sihirli Ayakkabılar nedir? Sihirli Ayakkabılar hakkında, Sihirli Ayakkabılar güvenli mi? Sihirli Ayakkabılar kimin? Sihirli Ayakkabılar kampanyaları, Sihirli Ayakkabılar indirimler, neden? Sihirli Ayakkabılar iletişim, Sihirli Ayakkabılar ürünleri açıklamalar.

  SİHİRLİAYAKKABILAR.COM HAKKINDA: Sihirli Ayakkabılar ; 2002 yılında tanıtımla başlayarak , 2010 yılından beri ise ticari faaliyettedir. Özel ürün satışı ile geniş kitleye ulaşmış, binlerce üyesi olan, kendine özel tarzı ile satış yapan özel bir alış veriş sitesidir. Sihirli Ayakkabıların kategorileri içersinde yer alan ayakkabılar, Türkiye'de bulamacağınız abiye ayakkabıları ithal eden ve bu portföyde sizlere sunan çok özel bir ayakkabı sitesi haline gelmiştir. 2012 yılı Türkiye Güzellik yarışmasına sponsorluk yapmıştır. Ünlü modacılar “Erol Albayrak, Cengiz Abazoğlu” sitenin ayakkabılarını defilelerinde sunarak özel bir site olmasına katkıda bulunmuşlardır. Sihirli Ayakkabılar ürünlerinin çok büyük kitlelere ulaştırılmasını sağlamak için Türkiye'deki yer etmiş kampanya siteleriylede çalışmaya devam etmektedir. Bu firmalar Limango,N11, Gittigidiyor, Sanalpazar, Paylaşal, Pttavm, Sukar, Clubboondır. Ayrıca 2013 ve 2014 dede devam eden Kanal D de yayınlanan Bana Her şey yakışır programının ve ATV de yayınlanan Zahide ile yetiş hayata programının ayakkabı sponsorudur. Sihirli Ayakkabılar kendi özel stili ve kalitesi ile yurtiçi ve yurtdışında satışını gerçeklendirmektedir. Kategorileri içersinde sadece ayakkabılar yoktur. Abiye & Mini Elbiseler, Fantezi İç Giyim , Çoraplar ,Vücut Çorapları , Kostümler,çantalar ve aksesuarlarda bulunmakta merak etiyseniz siteyi ziyaret etmenizi öneririz. .

 
 
Sihirli Ayakkabılar.com ’dan
Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !  
 
Özel tasarım ayakkabılar satan firmadır.
  İndirimli Ürünler başlığı altındaki ürünler satın alındığı günden sonraki 1 iş gününde tarafınıza Aras Kargo veya PTT kargo ile gönderilmektedir.
 
Site üzerinden satın alınan ürünlerde kargo ücreti firmaya ait olup sizden herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.
  Ürünlerimiz 1.kalite ürünlerdir.
 


 Sihirli Ayakkabılar.com'da Geçerli kredi kartları

 
Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

 
Sihirli Ayakkabılar .com' a güvenebilir miyiz?

 
Birbirleri ile bağlantılı olan istasyonların kimlik doğrulaması ve verilerin gizliliğinin (kodlama yolu ile) garantilenmesidir. Kişisel verilerin aktarımı için Sihirli Ayakkabılar 'da SSL ("Secure Socket Layer") kullanılmaktadır. SSL Netscape tarafından geliştirilmiş bir süreç olup, tüm modern internet tarayıcıları tarafından desteklenmektedir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Sihirli Ayakkabılar .com İLETİŞİM

 

 Sihirli Ayakkabılar .com NEREDE ?

Nedir

?

Sihirli Ayakkabılar, çok özel tasarımlarla ayrıcalıklı modeller yaratan yüksek topuklu abiye ayakkabı ve çizme,bot ve terlikleri değerli müşterilerine ulaşmasının sağlamaktadır.

 

Unvan

:

Sihirli Ayakkabılar

 
Merkez :

Somoncubaba Sokak Dağ Apartmanı No 75 /8 34704 Kadıköy / ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 216 545 83 96

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

info@sihirliayakkabilar.com

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Sihirli Ayakkabılar .com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

2012 Türkiye Güzellik Yarışmasına Çok şık ayakkabı ve çizme tasarımları ile sponsorluk görevini başarı ile tamamlayarak tüm modacıların beğenisini kazanmıştır. Sihirli Ayakkabılar, çok özel tasarımlarla ayrıcalıklı modeller yaratan yüksek topuklu abiye ayakkabı ve çizme,bot ve terlikleri değerli müşterilerine ulaşmasının sağlamaktadır.