Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: Adidas, Aigle, Camper, Gant, G-Star, Lacoste, Le Coq Sportif, New Balance, Nike, Polo Ralph Lauren, Paez, Panama Jack, Puma, Rivieras, Skechers, Ted Baker, Theg, Toms, The North Face, Vans gibi dünyaca ünlü markalar, nayk spor ayakkabı, ayakkabı erkek günlük, erkek ayakkabı spor, air ayakkabı, günlük spor ayakkabı bayan, spor ayakkabı, spor ayakkabı markaları, spor ayakkabı satın al, nikeairmax, erkek spor ayakkabı, camper erkek ayakkabı, günlük spor ayakkabı, air max 90 lunarSuper step online alışveriş Super step.com.tr musteri hizmetleri nedir? Super step.com.tr hakkında, Super step.com.tr güvenli mi? Super step.com.tr kimin? Super step.com.tr kampanyaları, indirimler, neden Super step? lacoste iletişim, lacoste ürünleri, açıklamalar.

SUPERSTEP HAKKINDAFarklı sektörlerdeki başarısını perakende alanında da sürdürmek isteyen Eren grubu, 1990 yılında dünyaca ünlü Fransız Devanlay Grubu ortaklığı ile Devanlay - Eren Tekstil Sanayi ve Ticaret A.ş’ yi kurmuştur. şirket, Lacoste ürünlerinin lisanslı üretimini yaparken, aynı yıl kurulan Er-De Pazarlama A.ş. ise bu ürünlerin dağıtımını yapmaya başlamıştır. Eren perakendenin temellerinin atılmasını sağlayan bu işbirliği, aynı zamanda sektörde de yeni bir dönemin başlangıcı olarak kabul edilmektedir. Eren Perakende, 2000 yılında popüler saat markası Swatch ile distribütörlük anlaşması imzalayarak perakendecilik alanındaki ilerleyişini sürdürmüştür. 2005 yılında markalarına dünya moda devi Burberry’ yi de ekleyen Eren, 2012 yıllında G-Star Raw ve Gant’in distribütörlük haklarını da alarak dünya markalarıyla birlikteliğine devam etmiştir. Yine 2012 yılında önemli bir kararla çok markalı ayakkabı zinciri olan Superstep konseptini hayata geçiren Eren Perakende, tüketicilere bir çok dünya markasına aynı çatı altında ulaşma kolaylığını sunmuştur. 2013 yılında ünlü Amerikan markası Nautica ile anlaşan Eren, bugün markanın Rusya, Ukrayna ve CıS ülkelerindeki operasyonunu da yürütmektedir. Ayrıca Eren Perakende bünyesindeki markaların seri sonu ürünlerinin bulunduğu Occasion olarak adlandırılan outlet konseptli mağazaları da bulunmaktadır. Bugün, 23 yıllık tecrübesi, 300’e yakın mağazası ve 14 ülkede 500’ün üzerinde satış noktasıyla Eren Perakende; sektördeki yatırımlarına ve kararlı ilerleyişine devam etmektedir.
   

Superstep.com.tr ’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !

EREN holding markası olup Giyim üzerine yoğunlaşmış kurumsal bir firmadır,
Tüm alışverişlerinizde kargo ücreti Superstep.com.tr tarafından karşılanmaktadır.
Normal şartlarda 24 saat içerisinde teslim edilir.
Mağazadan Değişim İmkanı
Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması kaydıyla 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süre ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ürün iadesi yaparken sitemizde belirtilen adımları dikkate alarak yapınız. Lütfen ürününüzle beraber gelen iade formunu doldurunuz. Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü UPS kargo ile göndermeniz gerekmektedir, ücretsiz gönderim için kargoda UPS cari kodumuzu belirtmeniz yeterli, UPS cari kod: 40653F

 
                                                                                     

Superstep.com.tr'de Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Superstep.com.tr'e güvenebilir miyiz?

   
Sitede kullanılan Verisign Extended Validation sertifikası sayesinde tüm ticari işlemlerin güvenli ve gizli olacağından ve usulsüz olarak kullanılmayacağından emin olarak işlem yapabilirsiniz. Bu siteye gönderilen kredi kartı ve şifre bilgileri, istenmeyen alıcıların eline geçmesini engellemek için şifrelenmektedir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Superstep.com.tr   İLETİŞİM

 

 Superstep.com.tr   NEREDE ?

Nedir

?

Dünya markalarının en trend modellerini online mağaza konseptiyle sizlere sunuyor,

 

Unvan

:

EREN PERAKENDE A.Ş.

 
Merkez :

Süperstep Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cd Buyaka No:56 D:60 Ihlamurkuyu /İstanbul İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 216 290 76 05

 
Faks :

-

İade :

Süperstep Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cd Buyaka No:56 D:60 Ihlamurkuyu/İSTANBUL /  TÜRKİYE

E-Mail :

mh@superstep.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

444 EREN(37 36)

 
 
 
shop.lacoste.com.tr  yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Eren Perakende grubunun çok markalı ayakkabı zinciri olarak 2012 yılında hayata geçirdiği SuperStep; Adidas, Aigle, Camper, Gant, G-Star, Lacoste, Le Coq Sportif, New Balance, Nike, Polo Ralph Lauren, Paez, Panama Jack, Puma, Rivieras, Skechers, Ted Baker, Theg, Toms, The North Face, Vans gibi dünyaca ünlü markaların en gözde modellerinin ve özel koleksiyonlarının yer aldığı konsept mağazalardır.

Superstep.com.tr

   Diğer Ayakkabı Alışveriş Siteleri      

HAKKINDA

 Superstep?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail