Bizi Takip Edin
   
   
   
   

1948 yılında kurulan ve Yeşil Holding A.’nin en köklü şirketi olan Yeşil Kundura 64 yıldır ürünleri nesilden nesile kullanılan sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmış, çok önemli bir markadır. Perakende sektöründe başarılı şekilde uyguladığı farklı konseptler ile trendi yakalayan ve Türkiye’de ayakkabı sektöründe ilklerin öncüsü olan firmadır.

Yesilkundura.com.tr

  Diğer Ayakkabı ve Çanta Alışveriş Siteleri 

Arama Kelimeleri: Yeşil, Caterpillar, Harley Davidson, Yeşil Club, Ortopedia, Tiger, Merrell, Sebago, Converse, Dr Martens, iş ayakkabısı, yeşil kundura bot, yeşil kundura crocs, yeşil kundura ayakkabı modelleri, ayakkabılar, spor ayakkabılar, yürüyüş ayakkabısı, ayakkabı al, bot modelleri ve fiyatları, convers ayakkabı, sebago ayakkabı, spor canta, online ayakkabı mağazası ndirimli ayakkabilar,Yeşil Kundura musteri hizmetleri nedir? Yeşil Kundura hakkında, Yeşil Kundura güvenli mi? Yeşil Kundura kimin? Yeşil Kundura kampanyaları, Yeşil Kundura indirimler, neden? Yeşil Kundura iletişim, Yeşil Kundura ürünleri açıklamalar.

   
   
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

Yesilkundura.com.tr yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

  YEŞİLKUNDURA.COM.TR HAKKINDA:  Bunun için yesil.com.tr size yeter. Türkiye’de birçok ilklere de imza atan Yeşil Kundura, 1948 yılından beri bir çok ürünleriyle bugünlere kadar gelmiş köklü bir markadır. Yeşil Kundura, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Türkiye’nin birçok şehrinde mağaza satış noktaları olan ayakkabı sektöründeki lider firmalardan biridir. Mağazalarında yapabildiğiniz ayakkabı alışverişlerinizi artık online alışveriş sitesinden de yapabilirsiniz. Yeşil Kundura online satış sitesini ziyaret ederek, Kategorilerindeki birçok ürünü inceleyerek seçiminiz yapabilir; isterseniz ürünü online satın alabilirsiniz. Yeşil Kundura ürünlerine en cazip fiyatlarla sahip olabilmek için tek yapmanız gereken üye olmanız. yesil.com.tr online satış sitesinde, erkek, kadın ve çocuklar için hazırlanmış kategorilerden ürünleri inceleyebilir hatta beğendiğiniz ürünleri satın alarak alışverişiniz tamamlayabilirsiniz. Bu ürünler içinde Erkek Ayakkabıları ;Erkek Botu Boy Uzatan Ayakkabılar, Klasik Erkek Ayakkabıları , Konfort Ayakkabılar, Spor Erkek Ayakkabı, Extralight Ayakkabılar, Erkek Çizme, Yazlık Ayakkabılar, Erkek Sandaletler, İş Ayakkabıları, Okul Ayakkabıları, Harley Davidson Botlar, Cat Ayakkabılar ,Yürüyüş Ayakkabıları ,Koşu Ayakkabıları ,Trend Ayakkabılar, Kadınlar için Günlük Ayakkabılar, Kadın Bot, Kadın Çizme, Klasik Kadın Ayakkabıları, Topuklu Ayakkabılar, Babet, Harley Davidson Kadın ,Caterpillar Kadın ,Gece Ayakkabıları, Dolgu Taban, çocuk ayakkabıları, Çocuk Bot , Çocuk Çizme, Klasik Çocuk Ayakkabıları, Spor Ayakkabılar ,Okul Ayakkabıları, Çocuk Ortopedik Ayakkabılar Yeşil kundurada satılan ürünlerin markalarını sıralayacak olursak Converse , Crocs, Dr Martens, Harley Davıdson, Lig Spor, Merrell, Mınnetonka, Ortopedıa, Sebago, Tıger, Wınx, Woly, Yeşil, Yeşil Club, Yeşil Kıds olarak sayabiliriz.

   

  Yesilkundura.com.tr’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Firma Kurumsal bir firmadır,
%100 Türk Firmasıdır. Ama İsterseniz Yabancı Marka ürünlerini bulabilirsiniz Cat ve Harley Davidson gibi dünya markalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.
Türkiye genelinde 100 den Fazla  Fiziki Mağazası ile hizmet vermektedir.
Yeşil Club Kartla, yapacağınız 50 TL üzeri alışverişlerde,  alışverişinizin %2′si tutarında para puan toplayabilir,  puanlarınızı kazandığınız tarihten itibaren 6 ay içerisinde kullanabilirsiniz
Mağazamızdaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.
Tüm Ürünlerde Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo
Beğenmediniz iade edeceksiniz Ücretsiz 365 gün iade edebilirsiniz veya değiştirebilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.
DETAYLAR İÇİN
Canlı destek alabilirsiniz

Yesilkundura.com.tr'de Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

 Yesilkundura.com.tr'e güvenebilir miyiz?
 
Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi - Yesil.com.tr alışveriş deneyimlerinizi en güvenli şekilde yaşamanız için, güvenlik SSL Teknolojisi kullanılmaktadır. SSL Teknolojisi internet üzerinden yaptığınız alışverişler sırasında şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır. Doldurduğunuz tüm formlar SSL Teknolojisi kullanıldığından dolayı kötü niyetli kişilerin eline geçmez. Adres Çubuğunun Solunda gördüğünüz Yeşil Kilit Sembolü Bilgilerinizin SSL Sertifikasıyla güvenceye alındığının göstergesidir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

 

Yesilkundura.com.tr  İLETİŞİM

 

 Yesilkundura.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Yeşil Kundura; Cat ve Harley Davidson gibi marka ayakkabıların Türkiye satış temsilciliğini yapmaktadır.

 

Unvan

:

Yeşil Kundura San. A. Ş. 

 
Merkez :

Yılanlı Ayazma Yolu No:15 Yeşil Plaza Kat:17 Topkapı /İstanbul - Türkiye

 
Tel :

0 212 414 06 00 - 0 212 414 08 88

 
Faks :

-

 
İade :

-

 
E-Mail :

info@yesil.com.tr

 
       

HAKKINDA

 Yeşil Kundura?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz