Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: bebek arabaları, pierre cardin bebek arabaları, bebek giysileri, bebek giyim, baston bebek arabası, oyun halısı, bebek bakım çantası, prima premium care, medela süt pompası, braun ateş ölçer, ikiz bebek arabaları, dr brown biberon, bebek park yatak uyku seti, süt saklama poşeti, polly mama sandalyesi, E-bebek mağaza , E-bebek musteri hizmetleri nedir? E-bebek hakkında, E-bebek güvenli mi? E-bebek  kimin? E-bebek kampanyaları, E-bebek indirimler, neden? E-bebek iletişim, E-bebek ürünleri açıklamalar.

  EBEBEK.COM HAKKINDABebek ihtiyaçlarına yönelik ilk online mağaza: e-bebek.com bebek bekleyen ve bebeği olan kişilerin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik kurulmuş bir sitedir. Bebek bakımında ihtiyaç duyulan ürünlerin en zahmetsiz şekilde, pratik ve uygun koşullarda temin edilmesine yönelik çözümü sunma düşüncesiyle e-bebek.com 2001 yılı Eylül ayında hizmete açıldı. e-bebek.com, sadece siz kullanıcılarına satış odaklı değil “ürün rehberliğine” odaklı “aile dostluğu” anlayışıyla hizmet eder.Bebek Sektöründe birçok ilke imza atan e-bebek'in felsefesi de “bebekoloji”dir. Doğum öncesi ve sonrası bu heyecan verici süreçte; anne ve babalara sadece ürün değil, bilgisi ve tecrübesi ile de yardımcı olur. Bu amaçla e-bebek’lerde çalışanlara satış danışmanı ya da müşteri temsilcisi demeyi tercih etmez. Onları sadece satış yapan kişiler olarak görmez. Uzmanlıklarını ve ilgilerini paylaşan birer bebekologlar olarak görür. e-bebek.com’da tüm bebek ürünleri bir Arada bulmanız mümkün. Çünkü e-bebek.com Bebek İhtiyaçlarına Yönelik İlk Online Mağazadır.Online mağazasının yanında fiziki mağazalarında mevcuttur. E-bebek.com mağazalarının bulunduğu yerler İstanbul’da Çamlıca, Kızıltoprak, Forum AVM, Maslak Noramin İş Merkezi, VIA/Port AVM, Torium AVM mağazalarının yanı sıra, Ankara, Bursa, İzmir de fiziki mağazaları bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek.

 
 E-bebek’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?

 Online bebek ürünleri satan fiziki mağazaları olan bir firmadır.
 Saat 16'ya kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. e-bebek.com'da yer alan tüm ürünler* aynı gün içinde stoktan doğrudan sevk edilmektedir.
Yurtiçi Kargo ile sipariş bedeli farkı olmaksızın her bir siparişinizin kargo bedeli 6,99 TL’dir. UPS Kargo ile 50 TL altındaki siparişlerinizin kargo bedeli 5,99 TL’dir. UPS Kargo ile 50-100 TL arasındaki siparişlerinizin kargo bedeli 3,99 TL’dir. UPS Kargo ile 100 TL üzerindeki siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
WebCargo ile teslimat seçeneği ile sadece İstanbul içi gönderiler yapılmaktadır.
Satılan tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.
Tüketici Kanunu'nda yer alan 'Sebep Göstermeden Cayma Hakkı' sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk yedi günü içeriyor. Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz.
 
Ürünü göndermeden önce iade sebebinizi 0216 325 11 11 numaralı telefondan firmaya iletmeniz gerekmektedir. Temsilcileri, UPS Kargo’nun adresinize uğrayarak ürünlerin teslim alınmasını ve ücretsiz kargo ile gelmesini sağlayacaktır. UPS Kargo dışındaki firmalarla yapacağınız gönderilerde kargo bedeli sizin tarafınızdan karşılanmış olmalıdır, aksi halde karşı ödemeli gönderi teslim alınmaz. DETAYLAR İÇİN

 E-bebek.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


  E-bebek'a
güvenebilir miyiz?

 ebebek.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. ebebek, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yeni teknolojilerden istifade etmektedir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

E-bebek.com İLETİŞİM

 

 E-bebek.com NEREDE ?

Nedir

?

E-Bebek.com; bebek bekleyen ve bebeği olan kişilerin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik bir alışveriş sitesidir

 

Unvan

:

En ucuz Pazarlama Turizm Reklam ve Telekomünikasyon Ticaret A.Ş.

 
Merkez :

Bulgurlu Mah. Üçpınarlar Cad. Adil Bey Sok. No:4 Libadiye Üsküdar/ ISTANBUL

 
Tel :

0 216 325 11 11

 
Faks :

0 216 325 08 15

İade :

Bulgurlu Mah. Üçpınarlar Cad. Adil Bey Sok. No:4 Libadiye Üsküdar/ ISTANBUL

E-Mail :

bizeyazin@e-bebek.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 -

 
 
 
E-bebek.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Bebek bekleyen ve bebeği olan kişilerin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik kurulmuş bir site olarak, bebek bakımında ihtiyaç duyulan ürünlerin en zahmetsiz şekilde, pratik ve uygun koşullarda temin edilmesine yönelik çözümü sunma düşüncesiyle e-bebek.com'u geliştirdi. e-bebek.com, 2001 yılı Eylül ayında hizmete açıldı.

ebebek.com

 Diğer Bebek ve Çocuk Alışveriş Siteleri 

KATEGORİLERİ
   Anne
   Emzirme
   Bebek Odası
   Güvenlik
 Bebek Giyim
   Bebek Bezi
   Banyo
   Sağlık
   Beslenme
   Oyuncak
   Ana Kucağı
   Bebek Arabaları
   Mama Sandalye
   Park Yatak
   Kampanyalar
   Organik Ürünler
   Yeni ürünler

HAKKINDA

 Ebebek?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ