Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: arzum mikser, arzum epilasyon aleti, arzum elektrikli şofben, arzum süpürgeler, küçük tost makinesi, arzum küçük ev aletleri fiyatları, arzum küçük mutfak aletleri, arzum çay makinesi, arzum yetkili servis, arzum ekmek kızartma makinesi, arzum el süpürgesi, arzum saç kurutma makinesi arzum küçük ev aletleri fiyatları online ev aletleri alışveriş, arzum mağaza , arzum musteri hizmetleri nedir? arzum hakkında, arzum güvenli mi? arzum kimin? arzum kampanyaları, indirimler, neden arzum ?, arzum iletişim, arzum ürünleri, arzum açıklamalar.

  ARZUM.COM.TR HAKKINDABir Arzunuz Var Mı? Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret AŞ’nin temelleri, küçük elektrikli ev aletleri, radyo, bisiklet ve televizyon gibi geniş bir ürün yelpazesinin ithalatçılığını yaparak ticarete atılan, Kolbaşı ailesinden üç kardeşin 1953 yılında Güney İthalat Kolektif Şirketi’ni kurmasıyla atılmıştır. Aile üyeleri 1966 yılında “Arzum” adıyla kendi markalarını tescil ettirmiş ve küçük ev aletleri pazarını odak noktası olarak belirlemiştir. Küçük elektrikli ev aletleri sektöründe büyüyen arzum bugün sekiz farklı kategoride 150'den fazla farklı ürünü sizin beğenisine sunmaktadır. Yetkili servis ağı ile müşterilerine 350 noktada hizmet vermektedir. Evinizin ihtiyacı olan küçük ev aletleri gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, ütü, içecek hazırlama, bebek bakım, kişisel bakım ve temizlik ürünlerini kategorileri arasında görmeniz mümkün. Arzum ürünlerinin sağlamlığı ve tasarımları yaşamınız içinde sorunsuzca uzun yıllar kullanabilirsiniz. Arzum Elektrikli Ev Aletleri Almanya, Arabistan, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, İngiltere, İran, Irak, Kıbrıs, Kırgızistan, Romanya, Türkmenistan ve Yunanistan gibi ülkelerde de görmeniz mümkündür. Arzum ürünlerini online olarak görüntülemek ve alışveriş yapmak için buradan ulaşabilirsiniz. iz.

   

 Arzum.com.trdan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?

Firma Kurumsal bir firmadır,.
Üretici firmanın tüm ürünleri 3 yıl boyunca garanti kapsamında bakılmaktadır. Geniş ve yaygın servis ağı ve satış noktası
Saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki gün kargoya verilecektir.
Siparişinizi teslim aldıktan ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (hasar, arıza vs) dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünlerin elinizde geçtiği tarihten itibaren en geç 7 iş günü içerisinde iletişim formunu "ürünlerimi iade etmek istiyorum" konulu mail ile siteye iade talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Talebiniz kuruma ulaştıktan sonra müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçecektir. Müşteri hizmetleri temsilcileri ile yapacağınız görüşmeler sonucunda ürünleri tarafımıza gönderirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.
Bunlar; - Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir. - Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz ve fatura arkasında bulunan ürün iade bölümünü doldurmanız gerekmektedir. - Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır.
% yüz Türk üretimidir./font>


 Arzum.com.tr'de Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


  A
rzum.com.tr'e güvenebilir miyiz?
   
arzum.com.tr dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisi olan SSL (Secure Socket Layer) sistemini kullanmaktadır ve tüm önemli veriler 128 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır.Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Arzum.com.tr  İLETİŞİM

 

 Arzum.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Arzum Küçük ev aletleri online satış sitesidir..

 

Unvan

:

Arzum Elektrikli Ev Aletleri San ve Tic A.Ş.

 
Merkez :

Defterdar Mh. Otakçılar Caddesi No:78, 34050 Istanbul / TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 467 8080

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

-

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Arzum.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Arzum; yiyecek hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü, bebek ürünleri ve aksesuarlar olmak üzere 8 ürün kategorisinde; 250 ürünü barındıran Arzum ve Felix markalarına sahiptir. Kolbaşı ailesinden üç kardeş Güney İthalat Kolektif Şirketi’ni kurmasıyla ticarete atılmıştır. Aile üyeleri 1966 yılında “Arzum” adıyla kendi markalarını tescil ettirmiş ve küçük ev aletleri pazarını odak noktası olarak belirlemiştir.

Arzum.com.tr

   Diğer Teknoloji Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

 Arzum ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz