Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri:cep telefonu, telefon fiyatları, samsung tablet, laptop fiyatları, akıllı telefonlar, samsung fotoğraf makinesi, general mobile discovery 16 gb fiyatı, navigasyon cihazları, kampanyalı telefonlar, bimeks bilgisayar, tablet bilgisayar, en ucuz cep telefonu, bimeks notebook, wireless ses sistemi, bimeks fotoğraf makinesi, ürk kahvesi makinesi, apple ipad2 16gb wi fi, taşınabilir dvd oynatıcı, kati meyve sikacagi, çamaşır kurutma makineleri, 8Bimeks mağazaları , Bimeks musteri hizmetleri,Bimeks nedir? Bimeks hakkında, Bimeks güvenli mi? Bimeks kimin? Bimeks kampanyaları, Bimeks indirimler, neden Bimeks ? Bimeks iletişim,Bimeks ürünleri ,Bimeks açıklamalar.

  BİMEKS.COM.TR HAKKINDA:1990′da Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazasını açarak Akgiray Ailesi tarafından kurulan Bimeks, 2007 ve 2008 yıllarında CNBC–E Business, Interpro Bilişim 500 tarafından Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketi olarak değerlendirilmiştir.Müşterilerine bilişim teknolojisi, tüketici elektroniği, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sunan Bimeks, Türkiye’nin lider ve öncü markalarından biridir. Özgün hizmet ve perakendecilik konsepti ile mutlu, güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan Bimeks, müşteri sadakatinde liderliğini korumaktadır. Online Mağazasından aldığınız bazı ürünleri hiçbir koşul belirtmek zorunda kalmadan iade edebilirsiniz.Bunun karşılığında Hediye çeki alabilirsiniz. Bimeks mağazalarından aldığınız bu ürünler için bu süre 3 günken, online alışveriş sitesinden satın almış olduğunuz ürünler için iade süresi 7 gündür. Bimeksten satın aldığınız ürün ilk 15 gün içinde arızalanırsa, Bimeks mağazalarında yapılan kontrolden sonra arızalı ürünün birebir yeni ürünle değişimi yapılmaktadır.Bimeks, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmeye başlayan ilk teknoloji perakende şirketi olma özelliğini taşımasının yanı sıra AVM'de açılan ilk teknoloji perakende şirketidir. Bimeks, verimliliğe odaklı politika ve uygulamalarına öz kaynaklarını güçlendirme atılımını da ilave etmiştir. Kendine özgü franchise sistemi ile sektörüne öncülük eden şirket çok kanallılığı stratejisi olarak benimsemiş ve kendi mağazaları, franchise mağazalar ve online satış kanalı ile erişim ağını her geçen gün büyütmektedir.Türkiye'nin dört bir yanına yayılmayı hedefleyen Bimeks, 81 ilde en az bir Bimeks mağazası ile var olmayı hedeflemektedir. Dünya pazarına açılarak uluslararası bir marka olmayı uzun dönemli hedefleri arasında bulunduran Bimeks'in çoğunluk hissesi Akgiray Ailesi’ne aittir. Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek.

   

Bimeks.com.tr’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!
Firma Kurumsal bir firmadır.
Bimeks'te tüm ürünlerde iyi fiyat garantisi uygulanmaktadır.
Müşterilerimizin, Bimeks'te satılan aynı marka ve model ürünün Ulusal Teknoloji Zincirlerinde daha düşük fiyata satıldığını gösteren belge (güncel geçerliliği olan Insert, Gazete ilanı, Mağaza içi fiyat broşürü, TV ve Radyo reklamları) ile kanıtlaması halinde Bimeks ürünün satışını aynı fiyattan yapar.
www.bimeks.com.tr üzerinden vereceğiniz siparişleriniz, bidakka ile dakikalar içersinde, aynı gün ya da belirleyeceğiniz tarih ve saatte kapınızda olacak. Belli bölgeler için Bu uygulama Alışveriş sırasında kargo seçeneği olarak size sunulacaktır.
Bu aldığınız ürün ile beraber ‘’Konforlu Garanti Paketi’’ ni satın alırsanız, fatura tarihinden itibaren ilk bir yıl içerisinde ürününüzün arızalanması durumunda; direk Bimeks çağrı merkezini arayarak ya da her hangi bir mağazamıza şahsen başvurduğunuz da sizin adınıza ürünü yetkili servise gönderecek ve işlerinizin aksamaması için -talep etmeniz durumunda- 3 iş gününde arızalanan ürününüze alternatif kullanabileceğiniz ürün talep edebiliyorsunuz*. Ürününüz yetkili onarım merkezlerinden alınacak rapor ile onarım imkanı kalmadı ise paket bedeli size hediye çeki olarak geri veriliyor.
Ürünün teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde Bimeks’in düzenlemiş olduğu fatura ve Bimeks Müşteri Hizmetlerinin vereceği İade Onay Formu ile iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürününüzü tarafımıza göndermeden önce http://www.istediginolsun.com/Online-Magazalar/bimeks.htmlmusteri_hizmetleri/iade_talep.aspx linkinden veya Bimeks Müşteri Hizmetleri numaramızdan bize ulaşarak (0850 222 50 22) kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Bimeks Müşteri Hizmetleri tarafından size mail veya fax yolu ile gönderilen “İade Onay Formu”nun çıktısını alarak 224761686 Yurtiçi Kargo müşteri kodu ile ürünü karşı ödemeli olarak aşağıda belirtilen adrese gönderebilirsiniz.
 


 
Bimeks.com.tr'de Geçerli kredi kartları
 
Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Bimeks.com.tr'e güvenebilir miyiz?
   
Siteden kredi kartınızla yapacağınız tüm alış-verişleriniz Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Bimeks.com.tr  İLETİŞİM

 

 Bimeks.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Dünya markalarını, bol çeşit, düşük fiyat ve en kaliteli hizmet anlayışı ile sunan  teknoloji market zinciri web sitesi 

 

Unvan

:

Bimeks Bilgi İşlem A.Ş

 
Merkez :

Yenisahra Mahallesi Sütçüyolu Caddesi No: 62 34746 ATAŞEHİR-İstanbul / TÜRKİYE

 
Tel :

0 216 586 50 50

 
Faks :

0 212 410 75 05

İade :

Petrol İs Mah. Üsküdar Caddesi (Minibus Yolu Uzeri) No:29 Toprakyol KARTAL / İSTANBUL

E-Mail :

musterihizmetleri@bimeks.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

 0 850 222 50 22

 
 
 
Bimeks.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

1990 yılında Akgiray Ailesi tarafından kurulan Bimeks, 2007 yılında CNBC-E tarafından Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketi olarak sıralanır ve İnterpro Bilişim 2008 yılında 500 oldu. Türkiye'de de müşterilerine çeşitli şehir bilişim teknolojisi, tüketici elektroniği, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sunan Bimeks,. Bimeks ülkenin lider ve öncü markalarından biridir.

Bimeks.com.tr

  Diğer Teknoloji Alışveriş Siteleri  

HAKKINDA

 Bimeks ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz