Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: led tv, samsung tv, lg 42lb670v, samsung tv kampanya, kampanyalı televizyonlar, lg g2 32 gb, samsung akıllı tv, sony led tv, kliksa samsung s4, kliksa led tv, kliksa laptop, ev aletleri, oto lastik malzemeleri, oto ses ve görüntü sistemleri, araç içi buzdolabı, kliksa teknoloji ürün listesi, kliksa da indirimli cep telefonları, kliksa da indirimli bilgisayarlar, bilgisayar kampanyaları, telefon satış sitesi, kliksa da televizyon kampanyaları, cep telefonu mağaza, kliksa da günün fırsatı kliksa musteri hizmetleri nedir? kliksa hakkında, kliksa güvenli mi? kliksa kimin? kliksa kampanyaları, indirimler, neden kliksa ? kliksa iletişim, kliksa ürünleri açıklamalar.

  KLIKSA.COM HAKKINDA Kliksa ve Ucuza elektronik eşya Sabancı Holding'in iştiraki olan Klik İç ve Dış Ticaret A.ş.'nin internet sitesi olarak 2012 yılında kuruldu. Tüketici elektroniği, ofis ürünleri, kitap ve kırtasiye ürünlerini en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla tüketicilerine sunmayı amaçlayan kliksa.com, yüzlerce markanın on binlerce ürününü tüketicileriyle buluşturuyor. Yakın zaman içinde, pek çok farklı kategoriyi de ürün gamına ekleyecek olan kliksa.com'da, her güne özel kampanyalara, 12 aya varan taksit seçenekleri ve en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsin. İndirim oranları ile sahip olmak istediğiniz ürünlerin zengin ürün seçeneğine, kapsamlı ürün bilgilerine Kliksayı tıklayarak sahip olabilirsiniz. TV & Görüntü Sistemleri,Telefon,Bilgisayar,Notebook, Tablet, Anne & Bebek & Oyuncak, Beyaz Eşya, Elektrikli Ev Aletleri, Konsol & Oyun, Fotoğraf & Kamera,Saat & Gözlük & Aksesuar ve bir çok kategori altında yeni teknolojik ürünleri bir arada görebilirsiniz. Günlük yapılan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ama günün fırsatında ürünü almak için acele etmeniz gerekebilir. Çünkü sınırlı sayıda ürünler gün fırsatına konur. Bu teknoloji ürünlerinin merkezi olan Kliksa’dan teknoloji ile tanışmak için siteye bir göz atmanızda yarar var. Yada Sitemizin sol tarafında sizi doğrudan yönlendirecek kategori seçeneklerine tıklayarak aradığınız ürün sayfasına hızlıca ulaşabilirsiniz.

 
Kliksa.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
 Kliksa Sabancı holding kuruluşudur.  
Çünkü aradığın her şey ve daha fazlası, üstelik çok uygun fiyatlarla sadece bir klik uzağında.
Her güne özel kampanyalara; taksit seçenekleri, cazip fiyatlar.
Zamanında Teslimat, Zengin Ürün Gamı 
İade Garantisi ve 7/24 Çağrı Merkezi
Üründen vazgeçme nedeniyle, 4822 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen, müşterinin 7 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü reddetme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştiriyor .
 
İade edilecek ürünün tekrardan satışa uygun olması gerekiyor. Ürün değişim ve iadelerinde 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen esasları, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul ediyor .
Alışverişinle ilgili memnuniyetsizliklerinde yapman gereken, 7 gün içerisinde talebini yardim@kliksa.com 'a e-mail yoluyla iletmek.
Ürünü orijinal ambalajında, tekrardan satışa uygun, hasarsız ve eksiksiz olarak tüm belgeleri ile birlikte bize göndermen yeterli.
İade edeceğin ürün veya ürünlerin gönderim bedeli kliksa karşılıyor.


 
Kliksa.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

  Kliksa.com'e güvenebilir miyiz?
 
 
Kliksa Sabancı Holding kanatları altında kurulmuş bir alışveriş sitesidir. Onlar için önemli olan gizlilik. Siz değerli kullanıcıların tüm bilgilerini her türlü koruma ve gizlilik altında tutuyorlar..Tüm işlemlerinizi gerçekleştirirken sizden istenen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunuyor. Bu nedenle de kredi kartı bilgileriniz sistem içerisinde tutulmuyor. Şifreleme sistemi ile korunan bilgilerinizi banka haricinde kimsenin görmesi mümkün mümkün olmuyor. Buda SSL güvenlik sisteminden kaynaklanıyor.
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Kliksa.com  İLETİŞİM

 

 Kliksa.com  NEREDE ?

Nedir

?

Sabancı Holdingin sadece internet üzerinden satışı olan online teknoloji alışveriş sitesi.

 

Unvan

:

Kliksa İç ve Dış Ticaret A.Ş

 
Merkez :

Batman Sok. No:18 Sahrayıcedid / Kadıköy - İstanbul

 
Tel :

0 216 468 36 36   - 444 57 56

 
Faks :

0 216 468 37 99

İade :

-

E-Mail :

bilgi@kliksa.com

 
       
 
 
Kliksa.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Kliksa.com, Sabancı Holding'in iştiraki olan Klik İç ve Dış Ticaret A.Ş.'nin internet sitesi olarak 2012 yılında kuruldu. Tüketici elektroniği, ofis ürünleri, kitap ve kırtasiye ürünlerini en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla tüketicilerine sunmayı amaçlayan kliksa.com, yüzlerce markanın on binlerce ürününü tüketicileriyle buluşturuyor.

Kliksa.com

  Diğer Teknoloji Alışveriş Siteleri  

HAKKINDA

 Kliksa ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz