Bizi Takip Edin
   
   
   
   

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir teknoloji perakende zinciridir.2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan Teknosa, bugün Türkiye’nin 75 ilinde 280 mağazasıyla hizmet vermektedir. Teknosa, on iki yılda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi konumuna ulaşmıştır.

Teknosa.com

   Diğer Teknoloji Alışveriş Siteleri 

Arama Kelimeleri: teknosadaki tabletler, tablet ve bilgisayar, akıllı telefonlar, samsung akıllı telefonlar, galaxy akıllı telefonlar, cep telefonu, cep telefonu teşhir ürünleri, led tv, televizyon fiyatları, philips led tv, cep telefonu kampanyaları, samsung tablet telefon, led tv fiyatlari, teknosa lcd tv, teknosa samsung led tv, teknosa indirimli urunler, teknosa teknoloji, teknosa akıllı telefonlar, teknosa smart tv, teknosa bilgisayar kampanyaları, teknosa philips süpürge, mutfak ürünleri, mutfak küçük ev aletleri, teknosa akıllı telefon fiyatları, galaksi s4 samsung online teknoloji alışveriş , teknosa musteri hizmetleri nedir? teknosa hakkında, teknosa güvenli mi? teknosa kimin? teknosa kampanyaları, teknosa indirimler, neden teknosa? iletişim , teknosa ürünleri ,açıklamalar.

   
   
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

Teknosa.com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

  TEKNOSA.COM HAKKINDA Teknosa ve Teknoloji mağazaları Hacı Ömer Sabancı Holding A.ş. bünyesinde kurulan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.ş., teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir teknoloji perakende zinciridir. Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri Teknosa, yüzlerce uluslararası markanın binlerce teknoloji ürününü tüketicileriyle buluşturmaktadır. “Herkes için teknoloji” felsefesini benimseyen Teknosa, yaygın mağaza ağı ile elektronik araçlardan iletişim araçlarına, kişisel bakımdan ev ürünlerine kadar her türlü teknoloji ürününü müşterilerine sunmaktadır. Teknosa standart mağaza anlayışının dışına çıkarak yeni mağaza konseptleri ile de tüketicileriyle buluşmaktadır. Konsept mağazaları dışında, büyük metrekareli Teknosa Extra ve Exxtra mağazaları da Teknosa’nın yenilikçi anlayışını yansıtmaktadır.Teknosa, ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO27001:2005 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2004 Müşteri şikayetleri Yönetimi Sistemi belgelerine sahip Türkiye’deki tek teknoloji perakendecisidir. Teknoloji Herkes için: Türkiye'de mağazaları ile sanal ortamda online alışveriş sitesinde de teknolojik ürün çeşitliliğine gereken önemi veren Teknosa, Telekom, plazma, LCD, Notebook, Sony, Ericsson, Nokia, Laptop, ipod, i-pod, Hafıza kartı, teknosa, alışveriş, sitesi, cep telefonu, en ucuz, şok fiyat, kampanya, intel, Sabancı, hediye, HP, Dell, Casper, Panasonic, Video Kamera, Kodak, Nikon, Sanyo, Olympus, Casio, Samsung, Nintendo, Playstation, Pionner, Lg, Toshiba, webcam, printer, modem, dvd, tansiyon ölçer, babyliss, ps2, projektör ilk akla gelenler olarak sayılabilir.

 
 Teknosa.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük !
 
Teknosa.com bir sabancı kuruluşudur.
 Telefonla sipariş verebilirsiniz!
Tüm Ürünlerde ücretsiz kargo.
Turuncu Kart ile her 1 TL’lik alışverişinizde 1 Puan kazanır, her 500 Puanda 7,5 TL puan çeki ile indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
 Teknosa.com'da satışta olan ürünlerin özellikleri hakkında açıklamaların bulunduğu sözlük vardır.
 Siparişlerinizi belirttiğiniz gün ve zaman dilimi içerisinde, mümkün olan en kısa sürede alıcınıza ulaştırmaktalar
7 gün 24 saat 444 55 99 Teknosa Asist Merkezi’nden yardım ve bilgi isteyebilirsiniz.
Teknosa.com'da tüm ürünler en az iki senelik üretici/distribütör garantisi altındadır. Ürününüz arızalanırsa garanti belgenizde yer alan servis hizmetlerini vermekle yükümlü olan firma size bu konuda destek olacaktır.
İade ve Değişim talepleriniz için, size en yakın Teknosa mağazamızı ziyaret edebilir ya da ürün ile birlikte tarafınıza gönderilen iade formunu eksiksiz doldurarak anlaşmalı kargo firmamız ile ürünü depo adresimize gönderebilirsiniz. Ürünün kapıda kargo sorumlusuna teslimatı öncesi nakliye esnasında zarar görmemesi için Teknosa.com ambalajı ile gönderebilirsiniz. Bu nedenle Teknosa.com ambalajını ürünü teslim aldıktan sonra saklayınız.

Teknosa.com'da Geçerli kredi kartları
 
Vade Farksız taksit imkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

  Teknosa.com'e güvenebilir miyiz?
 
Teknosa.com'da kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir.
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Teknosa.com  İLETİŞİM

 

 Teknosa.com  NEREDE ?

Nedir

?

Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri Teknosa, yüzlerce uluslararası markanın binlerce teknoloji ürününü tüketicileriyle buluşturmaktadır..

 

Unvan

:

Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş

 
Merkez :

Batman Sokak No: 18 34734 Sahrayıcedit / İSTANBUL

 
Tel :

0 216 468 36 36 / 444 55 99 

Faks :

0 216 468 37 99

İade :

-

 
E-Mail :

bilgi@teknosa.com

 

HAKKINDA

 Teknosa?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz