Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: ev ürünleri, mutfak tekstil ürünleri, banyo tekstil ürünleri, indirimli tekstil ürünleri, mutfak tekstil ürünleri, yatak örtüsü ev tekstili, ev tekstili havlu, nevresim takimlari, nevresim takımı, yatak örtüsü, pike, yastık kılıfı ,çarşaf ,fıtted çarşaf,düz çarşaf ,yastık ,yorgan, boyner evde mağaza , boyner evde musteri hizmetleri nedir? boyner evde hakkında, boyner evde güvenli mi? boyner evde kimin? boyner evde kampanyaları, boynerevde indirimler, neden boynerevde ? boynerevde iletişim, boynerevde ürünleri açıklamalar.

BOYNEREVDE.COM.TR HAKKINDABoyner Büyük Mağazacılık A.ş, Holding'in bir üyesi olarak 1981 yılında Türkiye'de tekstil , ev dekorasyon ve gıda dışı perakende sektörünün önde gelen firmalarından olarak 1981 yılında o zamanki adıyla Çarşı Mağazaları olarak Bakırköy'de ilk mağazasını açan Boyner bugün Türkiye'nin 28 ilinde 39 çok katlı, 16 konsept mağaza, 8 Boyner Outlet Mağazası, 4 BSSD Mağazası, 12 Çarşı Mağazası ve 67 YKM Mağazası ile faaliyetini sürdürmektedir. Bugün tüketici beklentilerine yanıt verebilmek için kişilerin yaşam tarzı olan alışverişte değişim programı çerçevesinde, Boyner tekstil ve aksesuarları çeşidinden dekorasyona, mağazaların ismine kadar değişiklik yapmıştır. Adının verdiği güçle mağaza kategorileri ile Boynerevde.com.tr size en yakın ev yaşam Mağaza'nız. Yüzlerce markalardan seçenekler, ev ürünlerinde sezon sonu indirimler. Evinizde fark yaratacak saklama çözümleri... Dekorasyon ve aksesuar modellerinde yüzlerce markadan seçenekler, Ev tekstilinden mobilyaya, mutfak aksesuarlarından küçük ev aletlerine kadar evlerin her ihtiyacını karşılayan Boyner Evde, her sezon yenilenen konseptleri. Ev ve dekorasyona dair tüm ihtiyaçları tek çatı altında toplayan Boyner Evde, Ev tekstilinden mobilyaya, sofra gereçlerinden banyo aksesuarlarına, dekoratif ürünlere kadar evlerin her ihtiyacını karşılayan Boyner Evde şöyle bir ziyaret etmeniz evinizin dekorasyonu için değişiklik sebebi olacaktır.

 
 
Boynerevde.com.tr’den Alışveriş Yaparken Size Faydası olacağını Düşündük !

Boyner Holding'in bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başlayan Kurumsal bir firmadır,
Boynerevde.com.tr'den satın almış olduğunuz ürünlerin değişim işlemlerini tüm Boyner Mağazaları'ndan “Mağazaya İade” kısmında anlatıldığı gibi iade çeki (İade Mal Faturası) alarak yapabilirsiniz. İade çeklerini Boyner Mağazaları’nda istediğiniz ürünlerde ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Internet alışverişleri için alınan İade Çeklerinin para iadesi yapılmamaktadır.
Boynerevde.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde, Türkiye içindeki tüm adresler için 5 TL sabit sevkiyat bedeli oluşmaktadır. 100 TL üzeri tutardaki siparişleriniz için sevkiyat bedeli alınmamaktadır.
Boynerevde.com.tr’den satın almış olduğunuz, üretici garantisi olan ürünlerin garanti süreleri ve koşulları üretici firmaya göre değişiklik gösterebilir. Lütfen ürününüzün içinden çıkan garanti belgesini dikkatle inceleyiniz.

Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında müşterinin ürünün teslim alındığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde sebep belirtmeksizin ürünü iade etme hakkı mevcut olup boyner.com.tr üzerinden satın alınan ürünlerin para iadesi için boyner.com.tr ‘ye iade yapılmalıdır. Mağazalarından para iade işlemi yapılmamaktadır.
DETAYLAR İÇİN

Boynerevde.com.tr'de Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Boynerevde.com.tr
'e güvenebilir miyiz?

 boyner.com'da SSL özel güvenlik teknolojisi kullanmaktadır. Bu teknoloji ile sipariş adımlarınızı,kişisel ve kredi akrtı bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına alır. Sitemizde gördüğünüz SSL sertifika logosu, site içersindeki tüm bilgilerinizin SSL sertifikası ile korunuduğunuzu gösterir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Boynerevde.com.tr İLETİŞİM

 

 Boyner.com.tr NEREDE ?

Nedir

?

Kadın, Erkek ve çocuk giyim, ayakkabı , kozmetik ve ev dekorasyonları e- ticaret alışveriş sitesidir.

 

Unvan

:

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş

 
Merkez :

Boyner Genel Müdürlük Esentepe Mh. Büyükdere Cd No:237 Şişli/ ISTANBUL/ TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 335 75 00

 
Faks :

-

İade :

boyner.com Internet Depo Özgür İş Merkezi boyner Mağazacılık A.Ş. İstanbul Cad. Ömerli Mah. No:147 Hadımköy/ ISTANBUL/ TÜRKİYE

E-Mail :

online@boynerevde.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

444 29 67

 
 
 
Boynerevde.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, Holding'in bir üyesi olarak 1981 yılında Türkiye'de tekstil , ev dekorasyon ve gıda dışı perakende sektörünün önde gelen firmalarından olarak 1981 yılında o zamanki adıyla Çarşı Mağazaları olarak Bakırköy'de ilk mağazasını açan Boyner bugün Türkiye'nin 28 ilinde 39 çok katlı, 16 konsept mağaza, 8 Boyner Outlet Mağazası, 4 BSSD Mağazası, 12 Çarşı Mağazası ve 67 YKM Mağazası ile faaliyetini sürdürmektedir.

Boynerevde.com.tr

  Diğer Ev tekstil Alışveriş Siteleri   

KATEGORİLERİ
     
   Dekorasyon 
   Aksesuar
   Yatak Tekstili
   Sofra
   Mutfak Ürünleri
   Banyo
   Elektrikli Ürünler
   Fırsatlar
   Markalar
   

HAKKINDA

Boyner Evde ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz