Giyimzade- Tesettür giyim modelleri!
Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: tesettür elbise, elbise modelleri tesettür, tesettür giyim modelleri, indirimli çantalar, tesettürlü abiye elbiseler, eşarp modelleri, indirimli canta, deniz akdağ elbise, armine eşarp, tesettürlü elbise, tesettur esarp modelleri, tesettür etek ceket, ipek eşarp, dantelli tesettür elbiseler, Giyimzade mağaza , Giyimzade musteri hizmetleri,Giyimzade nedir? Giyimzade hakkında, Giyimzade güvenli mi? Giyimzade kimin? Giyimzade kampanyaları, Giyimzade indirimler, Giyimzade neden? Giyimzade iletişim ,Giyimzade ürünleri ,Giyimzade açıklamalar.

  GİYİMZADE.COM HAKKINDAAğustos 2012’de giyimzade.com’un kurulmasının amacı Türkiyedeki moda sektörünün öne çıkmış markalarına ulaşılmayı sağlamak. Tesettür giyimi ağırlıklı olarak İstanbul Yenibosnada, Wedding Word Alışveriş Merkezinde faaliyet gösteren firma aynı zamanda iki yıldır giyimzade.com olarak online mağazacılıkta yapmaktadır. Her kesimde kullanıcıya hitap eden online giyim alışveriş sitesidir. Bayanlara özel olan sitede bayanların aradığı giyim tarzlarına rahatlıkla ulaşabilmektedir. Sezon boyunca sitede koleksiyon ürünleri satışta kalmaktadır. Sitenin bir özelliği de dünyanın neresinde olursanız olun giyimzade.com’dan aldığınız moda ürünler bir tıkla evinize kadar gelir. Sitenin yeni sezon ürünlerini editörlerin yardımlarıyla en güzel ürünlere birçok fırsatlarla sahip olabilirsiniz. Sitede koşulsuz iade şansınızda bulunmakta. Giyimzade.com alan kategorilerinde yer alan giyim, dış giyim, iç çamaşırı ve aksesuarın satışını elektronik olarak gerçekleştirmektedir. Tek yapmanız gereken siteyi şöyle bir ziyaret etmek

 
Giyimzade.com

’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük !
Tesettür ürünleri satan online alışveriş sitesidir..
Ücretsiz kargo ve %10 indirim.
%100 Memnuniyet Garantisi.
İadeler yalnızca Ups kargo ile yaptığınız gönderilerde geçerlidir. Siteyi arayarak gönderilerinizi ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Siteyi arayıp çağrı kaydı oluşturmadığınız takdirde kargonuz kabul edilmeyecektir. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, hasar görmemiş, kullanılmamış ve orjinal faturasıyla (faturanızın iki nüshasınıda) iade etmeniz gerekmektedir. Geri göndereceğiniz ürünün faturasının arka yüzünde bulunan formu doldurmanızı rica ederiz. DETAYLAR İÇİN
Giyimzade.com.tr 'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!
Giyimzade.
com.tr' a güvenebilir miyiz?
Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standartı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Giyimzade.com.tr  İLETİŞİM

 

 Giyimzade.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Giyimzade Tekstil Ltd. Şti. yaklaşık 2 yıldır giyimzade.com alan adı altında giyim, dış giyim, iç çamaşırı ve aksesuar satışını elektronik olarak gerçekleştirmektedir.

 

Unvan

:

Giyimzade Tekstil İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti

 
Merkez :

Merkez Mah. Ladin Sok. No:4 Kuyumcukent AVM. Zemin Kat No:207 Bahçelievler İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 603 26 33

 
Faks :

0 212 603 26 34

İade :

 Merkez Mah. Ladin Sok. No:4 Kuyumcukent AVM. Zemin Kat No:207 Bahçelievler İSTANBUL / TÜRKİYE

E-Mail :

info@giyimzade.com

 
Müşteri Hizmetleri :    
 
 
Giyimzade.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

İstanbul Yenibosnada, Wedding Word Alışveriş Merkezinde faaliyet gösteren Giyimzade Tekstil Ltd. Şti. yaklaşık 2 yıldır giyimzade.com alan adı altında giyim, dış giyim, iç çamaşırı ve aksesuar satışını elektronik olarak gerçekleştirmektedir. 15.000 den fazla ürününü son kullanıcı ile buluşturan Giyimzade Tekstil her geçen gün ürün çeşitliliğini arttırmaktadır, şirketin  yıl sonu ürün hedefi 50.000 adettir.

HAKKINDA

 Giyimzade?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ