Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: tshirt baskı nerede yapılır, tasarım tişörtleri, erkek t shirtler, Kaft t-shirt satış , kadın t-shirt, baskı tişörtler , Kaft farklı tişörtler , tişört baskı fiyatları, tshirt baskı , erkek tshırt modelleri , tişörtler , kaliteli tişört baskı , Kaft yaratıcı tişörtler Kaft mağaza , Kaft musteri hizmetleri nedir? Kaft hakkında, Kaft güvenli mi? Kaft kimin? Kaft kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar.

KAFT.COM HAKKINDATişörtlere hayat veren kaft.co'nun tasarımlarını görmedim demeyin? Eğer değişik tişört tasarımlarına ilgi duyuyorsanız Kaft tam aradığınız giyim alışveriş sitesi. 2009 yılında kurulan Kaft.co, 41 farklı ülkede de tasarımlarını tişört meraklılarına sunmaktadır. İdealist bir fikirle yola çıkan kaft.co her tasarımının bir anlamı vardır. Sıradan değil biraz farklılıkları vardır. Kaft.co estetiğe ve kaliteye önem veren farkı size hissettirecek.tişört tasarımlarını uygulama fikir ile KAFT ortaya çıkmıştır. Her kaft tasarımının bir çıkış noktası ve kendine ait bir hikâyesi vardır. Fikri anlatan tasarımlar ortaya çıktığında üretilecek tasarım 3 temel kritere göre şekilleniyor. Her KAFT tasarımı: YARATICI, ÖZGÜN ve İÇİNDE BİR ANLAM taşıyor. Kaft.co mükemmel bir ürün ortaya çıkarmak için tüm detaylara özen gösteriyor, Ürünlerini Türkiye’nin sadece "Tişört" üzerine çalışan en büyük üretim tesislerinde üretiyor. Kullanılan kumaşlar 1. sınıf %100 pamuklu penyedir. Tişört üzerine yapılan baskılar "emprime"dir. Emprime, dijital baskılar gibi plastik hissi vermeyen, ayrıca hava alan bir baskı türüdür, desenin bulunduğu kısım terletme yapmaz. Kumaş ve baskılarında kullanılan boya içeriğinde insan sağlığına zararlı her hangi bir madde yoktur. şu an kaft.co bizim ana satış sitesidir. Bunun dışında özel tasarım ürünleri satan siteler dede yer almaktadır. KAFT ürünlerini yerinde incelemek için YKM Cevahir Mağazası - Mecidiyeköy - İSTANBUL ve Harikalar Dükkanı - Beyoğlu – İSTANBUL fizik mağazaları ziyaret edebilirsin; Kaft’ın tasarım ekibinin yaratıcılığının bir harikası olan tişört koleksiyonlarında kadın ve erkekler için birçok modeli bulma imkanınız var. Tek yapmanız gereken Tişörtünüzü seçmeye kara vermek.
 

Kaft.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !


Tişört tasarımlarını satan e- ticaret firmasıdır.
Her kaft tasarımının bir çıkış noktası ve kendine ait bir hikayesi vardır.
41 farklı ülkeye gönderim yapmakta
Türkiye içi gönderiler 1-3 gün, uluslararası gönderiler 1-2 hafta içinde adrese teslim ediliyor.
Türkiye içi gönderilerde kargo ücretsizdir, uluslararası gönderilerde ise toplam tutara ek  kargo ücreti alınıyor.
Türkiye içi gönderilerini Aras Kargo, Uluslararası gönderilerini PTT Kargo ve DHL ile yapıyor .
KAFT kullanıcılarına %100 iade garantisi veriyor. Hangi sebeple olursa olsun satın aldığın ürünü 30 gün içerisinde iade edebilirsin. Ayrıca, tüm kargo masrafları siteye ait.

Ürünü iade etmek istediğinde return@kaft.co adresine size verdikleri sipariş numarasını konu başlığına yazarak iade talebinde bulunabilirsin. DETAYLAR İÇİN

Kaft.com 'da Geçerli kredi kartları

 
Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Kaft.com' a güvenebilir miyiz?
 
Güvenlik önlemi olarak satın alma işlemlerinde SSL kullanıyoruz. Çalıştığımız firmalar ise güvenirliği ispatlanmış Garanti ve Paypal’dir. Ayrıca, KAFT hiç bir şekilde kredi kartı veya izin vermediğin kişisel bilgilerini saklamaz, 3. kişilerle paylaşmaz.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Kaft.com  İLETİŞİM

 

 Kaft.com  NEREDE ?

Nedir

?

Özel tasarımları ile farklılık yaratan; sadece tişört üreten bir marka Kaft giyim alışveriş sitesidir.

 

Unvan

:

KAFT Tasarım Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.

 
Merkez :

Şehit Ahmet Sokak, Mecidiyeköy İş Merkezi No: 4/102, 34387 Mecidiyeköy İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 275 24 52

 
Faks :

0 212 275 24 23

İade :

-

E-Mail :

info@kaft.com

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Kaft.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Estetik ve aynı zamanda kaliteli bir tasarım gördüğünde heyecanlanan, her tasarımın bir anlamı olsun, sıradan değil biraz farklı olsun diyen KAFT.  Kaliteli ürün belki bulunuyor ama üzerlerindeki grafikler genelde aynı. Farklı hissettirecek tasarımlar bulmakta zorlanan Kaft. Bu yüzden kendi tasarım görüşlerini ürünler üzerinde uygulama isteğiyle ve bu basit fikir ile KAFT'a hayat verdiler. Marka ve tasarımları sosyal medyada hem yurtiçinde hem de yurtdışında daha sık paylaşılır hale geldi..

Kaft.com

   Diğer Giyim Alışveriş Siteleri    

HAKKINDA

 Kaft ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ