Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri:  mudo concept, mudo outlet, mudo mağazaları, mudo collection, pantolon online alışveriş, mudo online hediye, ayakkabı, çanta, elbise, mudo pantolon, mudo etek, mudo dekorasyon, koltuk, mudo mobilya, masa, sandalye, aydınlatma, bahçe mobilyası, indirim, fırsat, mudo triko, kazak, çizme, mont, terlik, mudo çocuk giyim, gömlek, mutfak aksesuarları, banyo aksesuarları, mutfak gereçleri, yemek takımı, ev tekstili, outlet, mudo mağaza , mudo musteri hizmetleri nedir? mudo hakkında, mudo güvenli mi? Mudo kimin? Mudo kampanyaları,mudo indirimler, neden mudo? Mudo iletişim, ürünleri açıklamalar

MUDO.COM.TR HAKKINDAKurucuları Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün'ün isimlerinin ilk hecelerinden esinlenerek oluşturulan Mudo; 1964 yılında Fitaş Pasajında 12 metrekarelik bir dükkân ile yola çıkmıştır. 2012 yılında 100'den fazla mağazası ve 2.000'i aşkın çalışan sayısı ile Türk hazır giyim ve dekorasyon perakendeciliği sektörüne hizmet veren köklü bir markadır. 1964 yılından bu zamana kadar en kaliteli ürünleri, en fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Türkiye'de gençler arasında moda anlayışın oturtan, yaptığı cesur girişimlerle de birçok hazır giyim markasının doğuşuna öncülük etmiştir. İlk baskılı t-shirt ve garment wash (parça yıkama - parça boya) pantolon satışını gerçekleştiren Mudo, sektörde fark yaratacak değişimlere öncülük etmiştir. Hediyelik eşya konsepini vitrinlerine taşıyan Mudo bay ve bayanlara yönelik giyim ürünleri alanında giderek büyümüş yanına büyük metrekareli mağazacılık Mudo Concept mağazalarında alışverişlerinde keyifli vakit geçireceği, aradıkları her şeyi aynı çatı altında kolaylıkla bulabilecekleri özel konseptte yer vermiştir. Ev ve Yaşam; dekoratif, mutfak, banyo, ev tekstilinden erkek, kadın, erkek ve kız Genç Giyim; ayakkabıdan çantaya konspet ürünleri fiziki mağazalarında olduğu gibi online mağazalarında da satmaktadır. Tek yapmanız gereken Kaliteli ürünlerde Mudo’yu tercih ederek tıklamak.
 
 
Mudo.com.tr ’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!
Giyimden Ev Yaşam ürünlerine kadar ürün satan Mağazanın online alışveriş sitesidir.
Belli Miktar tl ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo
Online Hediye Çeki veya Mudo Mağaza Gift Card'ını öneriyoruz.
Site üzerinden sattığı ürünlerin büyük kısmını Mudo'ya ait depolarda tutmakta. Böylece de diğer bir çok online satış sitesinin aksine, ürünü kargo firmasına teslim etmeden önce ürünlerimizin büyük bir kısmında tedarik edilmeleri için 3-4 günlük ekstra sürelere ihtiyaç duymamakta.
Siparişlerinizi, boyutu ne olursa olsun Türkiye'nin her yeri için sadece 6.99 TL kargo bedeli ödeyerek UPS güvencesi ile teslim alabilirsiniz
Mudo Exclusive Card; nakit ve banka kredi kartı ile yapılacak tek ödemeli alışverişlerinizde Mudo mağazalarında ve www.mudo.com.tr'de %10 indirim avantajı sağlayan Mudo'ya ait özel bir mağaza kartıdır.
Mağazadaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.
Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz.UPS Kargo firmasından karşı ödemeli olarak bize ulaştırabilirsiniz. DETAYLAR İÇİN

 Mudo.com.tr'de Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!
Mudo.com.tr'e güvenebilir miyiz?
 
 İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Mudo.com.tr  İLETİŞİM

 

 Mudo.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Mudo markasının internetteki online alışveriş sitesi,

 

Unvan

:

Mudo Satış Mağazaları A.Ş

 
Merkez :

Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi Bahçeler Sokak No:10 34394 Şişli / İstanbul /   TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 456 07 07

 
Faks :

0 212 422 19 51

İade :

-

E-Mail :

destek@mudo.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

444 MUDO / 444 6836

 
 
 
Mudo.com.tr  yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Mudo olarak, 100'ü aşan mağazamız ve 2.000'in üzerinde çalışanımız ile dünya modasını ve trendlerini 1964'ten bu yana Türk tüketicisi ile buluşturmaktayız. Müşterilerimize yılın her dönemi sunduğumuz çeşitli fırsat ve indirim avantajları ile mağazacılık anlayışına farklı bir bakış açısı getiren Mudo olarak, bu faaliyetleri internet ortamında da sunuyor

Mudo.com.tr

   Diğer Giyim Alışveriş Siteleri    

HAKKINDA

 Mudo?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz