Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: Network Modelleri, Network Kadın Giyim,Network Erkek Giyim,Giyim, yazlik elbiseler , klasık ayakkabı , aksesuar erkek , elbise modelleri, bayan elbise, network giyim online satış, marka giyim, bayan takım elbise online satış , network giyim mağazaları, bayan çantası, online kadın giyim , bayan ayakkabıları , bayan triko online satış , yeni sezon giyim , network mağaza , network musteri hizmetleri,network nedir? network hakkında, network güvenli mi? network kimin? network kampanyaları,network indirimler, network neden? network iletişim network ürünleri network açıklamalar.

  NETWORK.COM.TR HAKKINDATürkiye'nin zamansız giyim markası NetWork.com.tr AY Marka Mağazacılık A.ş. çatısı altında Boyner Holding Grup şirketlerinden biridir. 1999 yılında hazır-giyim sektörüne giren network kültürleri özümsemiş ve bunlara yeni açılımlar getirerek kendini geliştirmiş oldukça yaratıcı ve dinamik bir marka olmuştur.Network ismi zamanın bilgi ve teknolojisini ifade etmektedir.Yani çalışan bay ve bayan herkesin vucut iletişimini ifade ederek hedef kitlesini yakalamaktadır.Fikir, tasarım ve dikiş kalitesindeki sunumlarını sizlerle paylaşıyor. Sitede sezon ürünleri Network Zone, Network Touch, Network Black, Network limitet olarak dört kategoride toplanıyor. Network Zone, iddialı kesimleri ve çarpıcı renk skalasıyla, sezon trendlerini, Hafta sonunun sakinliğini zamansız Network tasarımlarıyla birleştiren Network Touch, modern yaşamın hızlı temposuna derin bir nefes aldırıyor. Network Black; gece hayatının ışıltısını sade ve klasik modelleriyle zamansız tasarımlarına yansıtarak şık davetlerin ve özel gecelerin etkileyici siluetini yaratıyor. , Network limited Size özel lüks tasarımlar. Kategorileri içerisinde , yeni sezon, Kadın ve Erkek giyim, Kadın ve Erkek ayakkabı, aksesuar yer almaktadır. Sadece yapmanız gereken siteye söyle bir göz atmanız sizin için yeterli olacaktır.

   

NetWork.com.tr

’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük !
Firma Kurumsal bir firmadır,  Boyner Holding Grup şirketi.
Ücretsiz kargo ile birinci sınıf ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz.
Ücretsiz tadilat .

Kullanmadığınız ürünü, 30 gün içerisinde, Yurtiçi Kargo aracılığı ile ücretsiz iade edebilirsiniz.
Tüm network mağazalarında, ürün tadilat ve değişimi yapabilirsiniz.Değişimler sadece NW mağazalarında yapılmaktadır. Mağazalar sadece değişim yapmaktadır, para iadesi ürünün faturası ile birlikte aşağıdaki adresi gönderilmesi durumunda mümkündür.
Size özel fırsat ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde Yurtiçi Kargo aracılığı ile iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturasını, garanti belgesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.
  DETAYLAR İÇİN

NetWork.com.tr 'da Geçerli kredi kartları

 
Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


NetWork.
com.tr' a güvenebilir miyiz?
 
Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure" sistemleri kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) Nealmali.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğu bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

NetWork.com.tr  İLETİŞİM

 

 NetWork.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Bay ve Bayan Giyim ve aksesuarlarında fiziki mağazasının online satış sitesidir.

 

Unvan

:

Ay Marka Mağazacılık A.Ş.

 
Merkez :

Fazıl Kaftanoğlu Cad. 15, Seyrantepe İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 386 20 00

 
Faks :

0 212 386 20 10

İade :

 Büyükçekmece Karınca Logistik Depo Ulus Mah. Çatalca Yolu Cad. No: 2/1 Büyükçekmece / İstanbul

E-Mail :

onlinedestek@aymarka.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

444 3 662

 
 
 
NetWork.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Boyner Holding Grup şirketlerinden AY Marka Mağazacılık A.Ş. çatısı altında Türkiye hazır-giyim sektörüne 1999 yılında katılan NetWork, 21. yüzyılın çok kültürlü yapısından beslenen, yeni açılımlarla kendini zenginleştiren, yaratıcı ve dinamik bir marka. Net çizgisini her zaman devam ettiren NetWork, marka olarak seçtiği isimle öncelikle içinde bulunduğumuz bilgi ve teknoloji çağını simgeliyor,

NetWork.com.tr

  Diğer Giyim Alışveriş Siteleri     

HAKKINDA

 NetWork ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ