Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: Desenlı Casual Gomlek, Casual Mont, Duz Casual Mont ,Casual Etek, Ekose Casual Gomlek Taslanmıs Denım Pantolon, Duz Casual Kazak ,mont online alışveriş, pantolon online alışveriş, tiffany gömlek, Desenlı Casual Gomlek, Casual Mont, Duz Casual Mont ,Casual Etek, Ekose Casual Gomlek Taslanmıs Denım Pantolon, Duz Casual Kazak , tiffany etek, tiffany kaban, tiffany indirim, tiffany_, kaban alışveriş, mont ve kabanlar, Tiffanytomato online alışveriş tiffany.com.tr musteri hizmetleri nedir? tiffany.com.tr hakkında, tiffany.com.tr güvenli mi? tiffany.com.tr kimin? Tiffanytomato.com.tr kampanyaları, indirimler, neden Tiffanytomato? Tiffanytomato iletişim, tiffany ürünleri, açıklamalar.

TIFFANYTOMATO.COM.TR HAKKINDATiffany&Tomato adıyla kurulan "casual" giyim tarzını beğenenler için 90'lı yıllara damgasını vuran 1998 yılında ise Tiffany adıyla devam eden marka, sektörün hızla değişmeye başlayan dinamiklerine ayak uydurarak sektördeki yerini sağlamlaştırdı. 2012 yılında Batik Moda'nın da sahibi olan Ziyal Grup tarafından devralınarak yeniden yapılandırılmaya başlanan marka, aynı anda hem şık hem de rahat olmak isteyenler için ürettiği zengin renk ve model alternatiflerinden oluşan koleksiyonlarını, Türkiye'nin dört bir yanındaki mağazaları ve online satış sitesi aracılığıyla moda severlerle buluşturmaktadır. Hem kadın hem de erkek koleksiyonlarında çağdaş giyimi tercih edenlere hitap eden Tiffany, Türkiye’deki sayılı büyük hazır giyim markalarından biridir. Tüketicinin ihtiyaçlarına hitap koleksiyonlarla rengârenk ve cıvıl cıvıl ürünleri ile tüketicilerinin karşısına online satış sitesi ile hizmet vermeye devam etmiştir. Tiffany, sürdürülebilir müşteri memnuniyetine verdiği önem gereği yolu Tiffany markası ile kesişen tüm moda severlerle ilişkisinin yıllar boyu devam etmesini diler. Tiffany markası, günümüzün hızla değişen moda trendlerini tüketici ihtiyaçlarına göre yorumlayarak her kesimden insanın kendinden bir şeyler bulabileceği koleksiyonlar yaratmayı ve modayı herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

 Tiffany.com.tr
’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Ziyal Grup markası olup Giyim üzerine yoğunlaşmış kurumsal bir firmadır,
Satın almış olduğunuz ürününüzde herhangi bir kalite problemine rastladığınız takdirde faturanızla birlikte herhangi bir Tiffany Mağaza’sına ürünle birlikte başvurup, ürününüzle ilgili problemi bize iletebilirsiniz.

Mağazasında iade karşılığında HEDİYE ÇEKİ alabilir ve bu çeki mağazalarında kullanabilirsiniz.
Yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. 50 TL altındaki siparişler 6.95 tl olarak ücretlendirilmiştir.
Anlaşmalı olduğu “Yurtiçi Kargo”'yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır. Yurtiçi Kargo müşteri numarası: 317298659
Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk ondört (14) iş günüdür. .
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Tiffanytomato.com.tr'de Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Tiffanytomato
.com.tr'e güvenebilir miyiz?
 
 Satın alma işleminizde kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz esnada tarayıcınızın adres çubuğunda bulunan bir anahtar ya da kilit simgesi ve “https:// ” ile başlayan web sitesi adresidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir (verilen şifreleme sertifikasının geçerliliğini kontrol etmek için kilit simgesine tıklayabilirsiniz) ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Tiffanytomato.com.tr   İLETİŞİM

 

 Tiffanytomato.com.tr   NEREDE ?

Nedir

?

Bayan Hazır Giyim Üzerine Online Satış Mağazası.

 

Unvan

:

Tiffany (Marka Tekstil Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. )

 
Merkez :

Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:8 Güneşli Bağcılar / İSTANBUL İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 690 18 51 / 0 212 554 60 22

 
Faks :

0 212 690 18 52 / 0 212 554 60 31

İade :

Tiffany İnternet Mağazası İade Bölümü'nün bulunduğu Evren Mahallesi Bahar Cad. No: 8 Güneşli / Bağcılar – İSTANBULİstanbul

E-Mail :

info@tiffany.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Tiffanytomato.com.tr  yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

  Tiffany&Tomato adıyla moda dünyasında adından çokça söz ettiren Tiffany, "casual" giyim tarzını benimseyenler için 90'lı yıllara damgasını vurdu. 1998 yılında ise kabuk değiştirerek Tiffany adıyla yoluna devam eden marka, sektörün hızla değişmeye başlayan dinamiklerine ayak uydurarak sektördeki yerini sağlamlaştırdı.

Tiffanytomato.com.tr

   Diğer Giyim Alışveriş Siteleri      

HAKKINDA

 Tiffanytomato?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 
 Mail Yaz