Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: hergün yeni ürün, fırsat ürünleri,hediye, ilginç ürünler, indirimli ürünler, manyetik lego, kredi kartlık, hergün yenibir ürün, mutfak aksesuarları, pilli damacana su pompası, takı kutusu, araç aksesuarları,ilginç ofis aksesuarları, eglenceli hediyeler Hergunyeni musteri hizmetleri nedir? Hergunyeni hakkında, Hergunyeni güvenli mi? Hergunyeni kimin? Hergunyeni kampanyaları, Hergunyeni indirimler, Hergunyeni neden?Hergunyeni iletişim, Hergunyeni ürünleri açıklamalar.

  HERGUNYENİ.COM HAKKINDAHediye mi ? İlginç ürün mü arıyorsunuz? Hergün yeni bir ürünü çok uygun fiyat ile günün ürünü olarak şok fiyattan satışa çıkarır. Aradığınız değişik hediyeleri veya ihtiyacınızın olduğu ama pratik olarak halletmek istediğiniz işleriniz için pratik ve ilginç ürünleri uygun fiyata bulabileceğiniz bir e ticaret sitesidir. Hergün yeni bir ürünü çok uygun fiyat ile günün ürünü olarak şok fiyattan satışa çıkarır. Günün Ürünü 12:00'dan ertesi gün 12:00'a kadar satışta kalır ve ardından yine uygun bir fiyatla diğer fırsatlara eklenir. Hergünyeni çok farklı, ilginç ve kullanışlı ürünler sunmaktadır. Yenilik güzeldir sloganı ile yola çıkan hergünyeni sayesinde ürünlere en uygun fiyata, en hızlı şekilde sahip olacaksınız.

   

 Hergunyeni.com

’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!

 Aradığınız ilginç ve pratik ürünleri bulabileceğiniz e- ticaret sitesi.
Eğer sizlere gönderdikleri üründe hata, eksiklik veya başka bir sorun var ise, ürünü fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade işleminin ardından, sizin isteğiniz doğrultusunda ödediğiniz para hesabınıza, kartınıza iade edilebilir veya ürünü yenisiyle değiştirebilir.
Lütfen iadeleri aşağıdaki adrese, Yurtiçi Kargo ile gönderiniz.
Tüm ürünler için sabit kargo ücreti ödersiniz.
 

 Hergunyeni.com 'da Geçerli kredi kartları

Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


 
Hergunyeni.com' a güvenebilir miyiz?

 
Hergunyeni.com'dan yapacağınız alışverişlerde en yüksek güvenlik standardları geçerlidir. Tüm bilgileriniz 128-Bit SSL ile şifrelenip korunmaktadır. Bu nedenle üçüncü kişiler bilgilerinize erişemezler. Hiçbir kişisel veriniz ki bunlara adınız, soyadınız, adresiniz, yaşınız, siparişleriniz vb. bilgiler dahildir, üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Kredi kartı bilgileriniz, sistemimize/veri tabanımıza kaydedilmemektedir. Bu nedenle her alışverişinizde tekrar kredi kartı bilginizi girmektesiniz.


Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Hergunyeni.com  İLETİŞİM

 

 Hergunyeni.com  NEREDE ?

Nedir

?

Hergünyeni.com bünyesindeki 3000’den fazla birbirinden ilginç ürünleri %80’e varan indirimlerle sunan bir e-ticaret sitesidir.

 

Unvan

:

Gizli Ortak Elektronik Ticaret A.Ş.

 
Merkez :

Tahtakele Mah. Uzunçarşı Cad. No:132 Milas Han Dükkan 320 Eminönü / İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 909 10 19 pbx

 
Faks :

0 212 514 92 08

İade :

 2134.Sok 10/8 Mustafa Kemal Mah. Çankaya/ANKARA

E-Mail :

bilgi@hergunyeni.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 

 
 
 
Hergunyeni.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Her gün yeni ürün fırsatları ile güne başlayacak, kampanya'lardan ilk siz yararlanacaksınız. Farklı tasarımlarla her gün yeni hayatınıza renk katacak! Yenilik güzeldir sloganı ile yola çıkan hergünyeni sayesinde ürünlere en uygun fiyata, en hızlı şekilde sahip olacaksınız.

Hergunyeni.com

  Diğer Hediye ve İlginç Ürün Siteleri     

HAKKINDA

 Hergünyeni ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ