HAKKINDA

 Pure Nature?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ

Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: erkek tayt, termal tayt erkek, pure nature tayt,pure, inceltici tayt , scoop t shirt , t shirts v ,pure nature, nature, sıkılaştırıcı tayt , eczane, mikrokapsül, nanoteknoloji, güzellik, bakım, dermokozmetik, kozmetik, tekstil, Be Attractive , Be Slim, Be Warm, incelten giyisi, eczaneler, mağaza , purenature musteri hizmetleri nedir? purenature hakkında, pure nature güvenli mi? pure nature kimin? pure nature kampanyaları, pure nature indirimler, neden pure nature ? pure nature iletişim, pure nature ürünleri açıklamalar.

  PURENATURE.COM.TR HAKKINDAPure nature’nin gücü ve kalitesi İzmir’de 1987 yılında kurulan, Sun Tekstilden gelmektedir. Kurulduğu günden beri “müşterilerine en iyisini sunmak” ilkesiyle örme ve dokuma kumaştan günlük ve spor dış giyim ürünleri üretmektedir. İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı ilk 500 büyük sanayi kuruluşu (ISO 500) içinde Türkiye’de her yıl yer alan Sun Tekstil, 1999 yılında Ekoten A.ş.’nin çoğunluk hisselerini satın almıştır. Yapılan yatırımlar sonucunda EKOTEN A.ş. 2012’de gerçekleştirdiği 55 milyon € ihracat hacmiyle Türkiye’nin en büyük kumaş fabrikası haline gelmiştir. Moda, aktif spor giyim, iş kıyafetleri ve teknik tekstil kategorilerinde üretim kabiliyeti yüksek olan Ekoten’in, M&S, Next, Zara, Miroglio, Diesel, H&M, Prada, D&G, Guess, Dechatlon’un da içinde bulunduğu geniş müşteri ve referans portföyü vardır. Doğa ve çevre dostu üretim süreçleriyle ISO50001 Kalite Belgesi’ne sahiptir. Yenilikçi üretim anlayışını, zamanla spesifik ürünler yaratma aşamasına getiren Sun Tekstil, sıkılaştırıcı, şekillendirici ve termal gruplarda, fonksiyonel tekstil ürünleri PURE NATURE’i yarattı. Güçlü satış ağı ile ürünlerin hızla yayılması çalışmaları sürüyor. Pure Nature, en son teknolojiyle üretilen, güzelliğe hizmet eden, kozmetik giyim ürünleridir. Bu kozmetik giyim kumaşlarının her santimetrekaresinde, portakal kabuğu görüntüsünü yok edici krem içeren yaklaşık iki milyon mikro kapsül bulunmaktadır. Mikro kapsüller, içindeki bu kremi hava, nem ve oksidasyonun olumsuz etkilerinden korumakta ve kremin düzenli ve kontrollü salınımı sağlamaktadır. Böylece siz hareket ettikçe sürtünme, kumaşın esneme ve serbest kalma hareketleriyle bu kapsüller kırılmakta ve içindeki krem, yavaş ama sürekli olarak tüm cildinize masaj etkisi ile uygulanmaktadır. Vücudunuza gün boyu masaj yapan bu akıllı ve doğal ürünler, siz hareket ettikçe salınan inceltici ve sıkılaştırıcı kozmetik kremler yardımıyla ekstra egzersize gerek kalmadan sadece günlük hareketlerle bölgesel olarak incelmenizi ve formunuzu korumanızı sağlar. Be Warm ürünleri; sağladıkları yüksek termal direnç özelliği ile vücut sıcaklığının dışarı çıkmasını, soğuk havanın vücuda ulaşmasını engeller, ısıyı sabit tutar. Lastik ve ince örülmüş özel kumaşı vücudu sımsıkı sararken, moleküler özelliği sayesinde cildin kesintisiz nefes almasını sağlar. Hızlı nem iletimi, yüksek aktivite nedeniyle oluşan ve normal kumaş dokularında 360 derece dağılan ter, kumaşındaki Nem Yönetim Sistemi tarafından dokuya yayılmadan doğrudan dışarı atılır. Faydaları nelerdir? Gün boyu termal konfor sağlamak için özel bir teknolojiyle üretilen Be Warm ürünleri, ısı kaybını önler, vücudu soğuk havaya karşı korur. Nefes alan dokusuyla vücuda rahatlık hissi verirken cilt ve kıyafetler arasında ısıyı dengeleyerek mikro klima ortamı oluşturur. Bu etki cilde gün boyu sıcak, kuru ve sağlıklı bir ortam sağlar. online satış sitesinde bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmeniz.
   

Purenature.com.tr’den Alışveriş Yaparken Siz Faydası Olacağını Düşündük!

 Güzelliğe hizmet eden son teknolojinin ürünü kozmetik giyim firmasıdır.
Pure Nature ürünlerinin kumaşlarının her santimetrekaresinde, anti-selülit krem içeren yaklaşık 2 milyon mikro kapsül bulunmaktadır.
 Sağlıklı görünüm ve incelme isteyen her yaştan kadın ve erkeğin kullanımına uygundur.
 Doğal içerikli Pure Nature ürünleri, European Cosmetic Regulation (CCE76/768) tarafından dermotolojik olarak test edilmiştir. Kısacası dünyanın bildiği ve kabul ettiği ürünlerdir.25 - 55 yaş aralığındaki katılımcıların ürünleri 28 gün, günde 8 saat giymesi sonucundaki değerler; Selülit problemleri ve ciltteki portakal görünümünde %71 azalma, Cilt yapısındaki yaşlanma ve kiloya bağlı bozuklukların onarımında %75 düzelme, %79 oranında daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt olarak belirlenmiştir.
Hatalı veya ayıplı olarak nitelendirilecebilecek ürünlerin iadesi sırasında ise kargonuzu UPS Kargo ile Alıcı Ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Farklı bir kargo firması ile gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.
Siparişinizdeki ürün veya ürünleri; sipariş tesliminden itibaren 7 gün içerisinde JIMMY KEY 'in düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz. DETAYLAR İÇİN

Purenature.com.tr 'de Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Purenature.com.tr' e güvenebilir miyiz?
Sitede kredi kartınızla yapacağınız tüm alış-verişleriniz Comodo PositiveSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 256 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.
 
 

 
 

Purenature.com.tr  İLETİŞİM

 

 Purenature.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Pure Nature, en son teknolojiyle üretilen, güzelliğe hizmet eden, kozmetik giyim ürünlerinin satıldığı e- ticaret sitesidir.

 

Unvan

:

J.K MAĞAZACILIK A.Ş

 
Merkez :

Yedi Eylül Mahallesi Celal Umur Cad. No:6/B Torbalı / İzmir /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 232 850 60 00

 
Faks :

0 232 853 13 23

İade :

-

E-Mail :

info@purenature.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

 0 850 277 70 70

 
 
 
Purenature.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

1987 yılında İzmir’de kurulan, 1989 yılında ilk ihracatını gerçekleştiren Sun Tekstil, kuruluşundan bu yana “müşterilerine en iyisini sunmak” ilkesiyle örme ve dokuma kumaştan günlük ve spor dış giyim ürünleri üretmektedir. İlk 500 büyük sanayi kuruluşu (ISO 500) içinde yer alan Sun Tekstil, dünyanın önde gelen markalarına, yılda 20 milyon metre kumaş tedarik eden, bünyesinde yuvarlak örgü makineleri ve kumaş boya makineleri bulunduran, ülkenin en büyük, üst kalite boyalı kumaş üretim tesislerinden biridir.

Purenature.com.tr

 Diğer İç Giyim Alışveriş Siteleri