Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: NT Mağazaları , Kültür Kitapları , Teknoloji , Hazırlık Kitapları , Çocuk Kitapları , Müzik - Film, kitap, kırtasiye, Nt, güvender, fem, körfez, lys, ygs, müzik, film, sınav,okul öncesi kitaplar, puzzle 500 parça, menekşe kokulu kitap, kuru boya kalem, ofıs malzemeleri, indirim kitap, çocuk kitap seti, okul için kırtasiye malzemeleri, deneme setleri ygs, hikaye kitap setleri, dini kitap setleri, 3.sınıf hikaye kitapları, maxkitap mağaza , Nt kitap musteri hizmetleri nedir? Nt kitap hakkında, Nt kitap güvenli mi? Nt kitap kimin? Nt kitap kampanyaları, Nt kitap indirimler, neden? Nt kitap iletişim, Nt kitap ürünleri açıklamalar.

 NT.COM.TR HAKKINDA Kaynak Holding bünyesinde faaliyet gösteren NT, Türkiye'nin uluslararası tek kitap, kırtasiye ve teknoloji mağazaları zinciridir. şirket, 1999 yılında Anadolu'da faaliyet gösteren Nil Mağazaları ve İstanbul'da faaliyet gösteren Tuna Mağazaları'nın birleşmesiyle sektörde NT adıyla hizmet vermeye başlamıştır.NT, dünyadaki yenilik ve gelişmeleri takip ederek kurulduğu günden bu yana pazardaki öncü konumunu sürdürmüş, yapısını pazarın gerekliliklerine göre şekillendirerek büyümüştür. NT, bu yenilikçi yapısını üye olduğu federasyon, konfederasyon ve derneklerle de göstermiştir. Üyesi olduğumuz kuruluşlardan bazıları ise şunlardır; Ürün yapısını %60 Kitap, %30 Kırtasiye ,%10 Teknoloji ürünlerinden oluşturan NT, perakende müşterilerine hızlı ve profesyonel hizmet vermektedir. Perakende pazarında öncülüğünü sürdürmek için müşterilerine sunduğu ürünlerin insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli ve uygun fiyatlı olmasına azami dikkat etmektedir. NT, kalite ve hizmette sürekliliğin sağlanabilmesi için yurtiçinde 148, yurtdışında 17 olmak üzere 7 ülkede toplam 165 mağazasının yanı sıra www.nt.com.tr adresindeki e-mağazasıyla da hizmet vermektedir. NT, mağazalarında çalıştırdığı 1000 üzerinde personeliyle önemli bir istihdam olanağı sağlamaktadır. NT, mağazalarında istihdam ettiği “Çocuk Gelişim Uzmanlarının” danışmanlığında yaş gruplarına göre ihtiyaç duyulan doğru kitapları çocuklara ve ailelerine sunmayı hedeflemektedir.

 
 
Nt.com.tr  ’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!
 Kitap , teknoloji ve çocuk ürünleri satan firmanın e- ticaret sitesidir.
Düzenlenecek ortak kampanyalardan, promosyonlardan ilk siz haberdar olur ve size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz
Yapacağınız alışverişlerde Para Puan kazanabilir ve bu puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.
KDV'siz ara toplamı 50 TL ve üzeri kargolarınızın gönderimi ÜCRETSİZDİR. 50 TL'ye kadar olan siparişler için nt.com.tr' de kargo ücreti tüm Türkiye için KDV Dahil 6 TL dir.
İade ve değişim taleplerinizin işleme alınması için kesinlikle "İade ve Değişim Formunun" doldurulması gerekmektedir. Bu forma ana sayfadaki iade ve değişim formu linkinden ve hesabımdaki sipariş detay sayfasındaki İade linki ile erişebilirsiniz. İade ve değişim talebinde bulunabilmeniz için ürün size teslim edilmiş olması gerekmektedir. Henüz kargoya teslim edilmeyen siparişlerinizi 0850 333 66 99 nolu telefon veya iletişim formunu doldurarak iptal edebilirsiniz.  DETAYLAR HAKKINDA

Nt.com.tr

'de Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Nt.com.tr 'e güvenebilir miyiz?


 Maxkitap.com size ait bilgileri (ad, e-posta adresi, fatura adresi, teslimat adresi vb.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz. Maxkitap.com hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. Maxkitap.com dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, maxkitap.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Nt.com.tr İLETİŞİM

 

 Nt.com.tr NEREDE ?

Nedir

?

Türkiye'de kitap, dergi, müzik ve film cd'lerini online olarak satan e-ticaret sitesidir.

 

Unvan

:

NT Kitap Kırtasiye ve Büro Malz. Paz.ve Tic. A.Ş

 
Merkez :

Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No:31 Teker İş Merkezi 34217 Mahmutbey Bağcılar / ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 410 50 00-50-65

 
Faks :

0 212 445 40 12

İade :

Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No:31 Teker İş Merkezi 34217 Mahmutbey Bağcılar / ISTANBUL /  TÜRKİYE

E-Mail :

-

 
Müşteri Hizmetleri :

0850 333 66 99

 
 
 
Nt.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Çocuk, sınavlara hazırlık ve kültür kitapları ile teknolojik ürünler satışı yapan mağazalar zincirinin çevrimiçi alışveriş sitesi.NT, Ürün yapısını %60 Kitap, %30 Kırtasiye ,%10 Teknoloji ürünlerinden oluşmuştur. 

nt.com.tr

 Diğer Kitap Satış Siteleri   

HAKKINDA

 Nt?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ