Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: Erkekler için yüz bakımı, kuru ciltler için yüz kremi, erkek parfümleri, lavanta, verbena, vanilla, eau de toilette, kepek şampuanı, cilt bakımı, boyalı saçlar için şampuan, yüz sıkılaştırıcı krem, doğal cilt bakım ürünleri, kuru cilt için nemlendirici krem, vücut peelingi, vucut losyonu, göz kremleri, loccitane mağaza , loccitane musteri hizmetleri nedir? loccitane hakkında, loccitane güvenli mi? loccitane kimin? loccitane kampanyaları, loccitane indirimler, neden? loccitane iletişim, loccitane ürünleri açıklamalar.

  LOCCITANE.COM.TR HAKKINDA23 yaşındayken Olivier Baussan elinde sadece bir imbik bir küçük kamyonet ve bitkiler hakkındaki sağlam bilgisiyle Provence pazarlarında sattığı Biberiye esansiyel yağını damıtmaktadır. L’OCCITANE yolculuğu işte böyle başlar. L’Occitane “Occitanyalı kadınlar” demektir. Fransa’nın güneyini, kuzeydoğu İspanya’yı ve kuzeybatı İtalya’yı kapsayan eski bir bölgenin adı olan Occitanie kelimesidir. 1976 yılında kurulduğundan beri L’OCCITANE toplumla ilgilenmektedir. L’OCCITANE ‘ın bugün dünya çapında 2,000 mağazası vardır! L'OCCITANE fitoterapi ve aromaterapi ilkelerini takip ederek geliştirilmiş yüksek kaliteli güzellik ürünleri ve kokular sunmaktadır. Dokuları ve kokuların Akdeniz yaşam tarzından esinlenmektedir: bir L'OCCITANE ürününün kullanıldığı an her zaman bir sağlık ve duyumsal zevk anıdır. L’OCCITANE imzası sayılan Shea Yağı el kreminden Ölmez Otu yaşlanma karşıtı cilt bakımı ürünlerine kadar birkaç ödüle layık bulunmuştur. Lüks ve doğal ürünler üzerine oluşan özel hediyeler arıyorsanız, ihtiyacınız olan tekşey L’OCCITANE da bulacaksınız. L’OCCITANE ürünleri % 100 doğal yağlardan yapılmıştır. Kullanılan doğal içerikler sayesinde doğası cilt, vücut bakımı, parfüm ve ev kokuları üretilmesini sağlamıştır.

 
 
Loccitane’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
 Firma Kurumsal bir firmadır, 
 Alerji yapıcı maddelerden olabildiğince uzak durulmuştur.
 İstanbul içine ortalama 3 iş günü, İstanbul dışına ortalama 5 iş günü içinde ulaştırılacaktır.
 Sipariş verdiğiniz ürün stoklarımızda kalmadıysa sizinle mutlaka iletişime geçilecektir.
Anlaşmalı olduğu kredi kartlarına taksit imkanı sunuyor.
İadeler mutlak surette açılmamış ve kullanılmamış orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte 30 gün içinde orijinal faturası ile yapılmaktadır.
 DETAYLAR İÇİN

Loccitane.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Loccitane'a güvenebilir miyiz?

 Kredi kartıyla ödemeyi seçtiyseniz; siparişinizi takiben güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay ile siparişiniz işleme alınır. Ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar şeklinde size göstererek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Loccitane.com.tr İLETİŞİM

 

 Loccitane.com.tr NEREDE ?

Nedir

?

L’OCCITANE, Parabenlerin, kimyasal güneş filtrelerinin, fitalatların ve silikonların kullanımını farklı ürünlerle değiştirir. sosyal sorumluluk sahibi bir şirkettir.

 

Unvan

:

Palmiye Kozmetik Ürünleri San. ve Tic.A.Ş. L'OCCITANE Türkiye Distribütörü

 
Merkez :

Meşrutiyet Caddesi No:74 34430 Tepebaşı / ISTANBUL

 
Tel :

0 212 245 85 95 (pbx)

 
Faks :

0 212 245 85 96

İade :

-

E-Mail :

info.loccitane@loccitane.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

 -

 
 
 
Loccitane.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
L’OCCITANE NASIL TELAFFUZ EDİLİR VİDEO  
   
   
   
   
   

L'OCCITANE EN PROVENCE, doğal ve otantik, etkin ve ağız sulandırıcı derecede çekici cilt bakım ürünlerini ve kokuları Akdeniz kültürlerinden ilham alarak geliştirmiştir.L’OCCİTANE, Parabenlerin, kimyasal güneş filtrelerinin, fitalatların ve silikonların kullanımını farklı ürünlerle değiştirir.

Loccitane.com.tr

  Diğer Kozmetik Mağazaları  

 

HAKKINDA

 Loccitane?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz