Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri:  Mac Kozmetik Online Satış ,Mac Kozmetik Fiyatları ,Mac Kozmetik Mağazaları, Mac Kozmetik Türkiye, Mac Kozmetik İstanbul, Mac Kozmetik İzmir Mac Kozmetik Ürünleri, M.A.C Makyaj Ürüneri, Mac Kozmetik, Mac Ürünleri, Mac Fondoten, Mac Pudra, Mac Makyaj Ürünleri Fiyatları, Rihanna Viva Glam Ruj, Lipstick, Mac Lipstick Dupe Makeup, Mac Lipstick The Faerie Glen Mac Hug Me Dupe, Makyaj Sanatı, Mac Cosmetics Store, Favori Makyaj Ürünleri, Mac Lipstick Fiyat, Mac Ruj, Mac Lipstick Review, Mac Lipstick Swatches, Mac Lipstick Dupe, Mac Lipstick Angel, Mac Lipstick Lipgloss Fiyat, Mac Ruj Fiyatlarımac Ruj Renkleri, Mac Ruj Paleti, Mac Ruj Al, Mac Ruj İsimleri, Mac Cosmetics Türkiye Mağazaları, Misspera musteri hizmetleri nedir? mac cosmetics hakkında, mac cosmetics güvenli mi? mac cosmetics kimin? mac cosmetics kampanyaları, mac cosmetics indirimler, neden? mac cosmetics iletişim, mac cosmetics ürünleri açıklamalar.

MACCOSMETICS.COM.TR HAKKINDAKadının her zaman bakımlı ve güzel görünmesini sağlayan kozmetik ürünleri Çirkin kadın yoktur Bakımsız kadın vardır cümlesinin doğruluğunu kanıtlıyor. MAC, kozmetik dünyasında en bilinen ve kullanılan markalarından biridir. Mac ürünleri sonraları herkes tarafından günlük olarak da rahatlıkla kullanılabilen bir kozmetik markası haline gelmiştir. M.A.C Kozmetik, iki makyaj sanatçısı Frank Toscana ve Frank Angelo tarafından, Kanada’da 1984 yılında yaratıldı. Minik bir stüdyodan dünya devi bir kozmetik ağına dönüşmesi ise 1997 yılında Estée Lauder şirketleri tarafında satın alınması ile başladı. Türkiye’de ilk mağaza 2004 yılında Akmerkez’de açıldı. şu an Türkiye genelinde 22 mağazası bulunuyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa şehirlerindeyiz, çok yakında 11 şehre yayılacağı söylenmektedir. M.A.C Kozmetik makyaj konusunda, profesyonel ve gündelik tüm ihtiyaçları karşılayan çok zengin bir renk paletine ve ürün çeşidine sahip. Bir sene içerisinde, farklı dönemlerde yeni trendleri uygun fiyatla satışa sunulan 16 özel koleksiyon haricinde mağazalarında da her zaman satışta kalan yaklaşık 3 bin civarında ürün bulunuyor. Sağlıklı ürün yaratmanın şart olduğu bilen bir marka. Tüm yaş gruplarına, tüm cinsiyetlere ve tüm ırklara hitap eden bir makyaj markası. MAC ürünlerinin diğer kozmetik ürünlerine göre pahalı olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat Diğer marka kozmetik ürünleri ile fiyatların aynı hatta daha ucuz olduğunu görebilirsiniz. Güzel ve bakımlı görünmek için tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek.
 
 
Maccosmetics.com.tr’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
 Firma Kurumsal bir firmadır, .
 100 % orijinal ürünler . Uygun fiyatlar
 Her sipariş için gönderim ve teslimat ücreti 5TL'dir.
 Canlı Müşteri Hizmetleri

 Maccosmetics.com.tr'de Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Maccosmetics.com.tr'e güvenebilir miyiz?

 M·A·C Cosmetics Online'da güvenliğin sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. M·A·C Cosmetics'te yaptığınız her siparişte bilgilerinizi Secure Socket Layer (SSL) teknolojisi kullanarak şifreliyor

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Maccosmetics.com.tr İLETİŞİM

 

 Maccosmetics.com.tr NEREDE ?

Nedir

?

Dünyaca ünlü kozmetik firmasının online mağazası

 

Unvan

:

Make-up Art Cosmetics

 
Merkez :

-

 
Tel :

-

 
Faks :

-

İade :

Ogli Depo Platform Orhanlı Orta Mah. Atayolu Cad. Öztaş Sok. No:4/1 F Blok Depo Tuzla / ISTANBUL /  TÜRKİYE

E-Mail :

musterihizmetleri@maccosmetics.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

0 216 217 16 22

 
 
 
Maccosmetics.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Profesyonel Makyaj profesyonel kalitede makyaj. Göz, dudak ve yüz için 100'den fazla renk tonu ve bir makyaj tutkununun sahip olmadan yaşayamayacağı ürünler ve daha bir çoğu maccosmetics.com.tr de

HAKKINDA

 Maccosmetics?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ