Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: yves rocher türkiye , yves rocher türkiye, mağazaları, cilt bakımı, argan yağı, erkek parfüm, ayak bakım ürünleri, göz çevresi kremi, cilt bakımı kremleri, saç dökülmesini engelleyen şampuan, yaşlanma karşıtı kremler, yağlı saçlar için şampuan, yves rocher parfüm, yves rocher fondoten, yves rocher kullanıcı yorumları ,açık yves rocher cilt bakım ürünleri,yves rocher mağazaları, yves rocher musteri hizmetleri nedir? yves rocher hakkında, yves rocher güvenli mi? yves rocher kimin? yves rocher kampanyaları, yves rocher indirimler, neden? yves rocher iletişim, yves rocher ürünleri açıklamalar.

YVESROCHER.COM.TR HAKKINDA:Fransa’da kozmetik pazarının 1 numaralı markası olan Yves Rocher; 1959 yılında Fransız kimyager Yves Rocher tarafından kuruldu ve markaya adını verdi. Ürünlerin aktif bileşenini oluşturan bitkilerin büyük bölümünü organik tarım sahalarında yetiştiriyor. 150 kişilik arge kadrosu ile üzerinde çalışılan bitki dünyasından 1100 ayrı bitkisel içerik ve 50’den fazla marka ile patentli formül elde etmişlerdir. Bu gün 88 ülkede ,4000 satış noktasında, yılda 300 milyonu aşan ürünü tüm dünya kadınlarına ulaşıyorlar. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip kategorileri ile erkek ve kadın ürünleri ile kozmetik ihtiyacınızı karşılıyor. organik cilt bakımı, cilt tipine göre bakımlar, dudak balsamları,yaşlanma karşıtı bakımlar,temizleyiciler,maske ve peelingler, ten makyajı,göz makyajı,dudak makyajı,tırnak makyajı, kadın parfüm,erkek parfüm,çiçeksi parfümler,iştah açan parfümler, kategorileri içersinde yer almaktadır Yüksek fiyatlar ile yurt dışından getirttiğiniz ya da kozmetik mağazalardan çok para ödeyerek aldığınız bu ürünlere uygun fiyatlarda sahip olabiliyorsunuz.Saçınızın telinden ayak tırnağınıza kadar bitkisel ürünler sizler için.!
 
Yvesrocher.com.tr’den Alışveriş Yapmanın Size Faydası Olacağını Düşündük!
 
Fransız firmasının yetkili satıcısıdır.
 100 % Orijinal ürünler . Uygun fiyatlar   Kredi kartı bilgilerinizi ise kesinlikle kaydedilmez.
 75TL'ye kadar alışverişlerinizde kargo ücreti 5TL olarak ücretlendirilir.75TL üzeri alışverişlerinizde ise tutar Yves Rocher tarafından
 Yves Rocher olarak her siparişinizde size bir hediye ile teşekkür ediyor. Alışverişinizi tamamlarken, hediyenizi siparişinizi onaylama bölümünden seçebilirsiniz.

İade edilecek ürün Alıcı,  mal/hizmetin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 10 (on) gün içinde cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için aynı süre içinde Satıcıya faks, e-posta veya (212) 270 72 73 nolu telefon yolu ile bildirimde bulunulması ve mal/hizmetin 15. md. hükümleri çerçevesinde ve iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçası olan ve www.yvesrocher.com.tr web sitesinde yayınlanmış olan önbilgiler gereğince, kesinlikle kullanılmamış, dış ambalajları bozulmamış, ürün koruma bantları zarar görmemiş olmalıdır.
DETAYLAR İÇİN


Yvesroch
er.com.tr'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Yvesrocher.com.tr güvenebilir miyiz?
 Kredi kartı ile ödeme dahil size dair tüm bilgiler, SSL Güvenlik Sertifikası ile şifrelenir ve ödeme esnasında anlaşmalı olduğumuz bankanın güvenli serverlarına şifrelenmiş olarak iletilir..

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Yvesrocher.com.tr  İLETİŞİM

 

 Yvesrocher.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Fransanın ünlü parfüm ve kozmetik markası kozmetik ürünlerini satışa sunan e- ticaret sitesidir.

 

Unvan

:

Naturel Kozmetik Ticaret A.Ş. yvesrocher Türkiye temsilcisi

 
Merkez :

Büyükdere Cad.No.171 Metrocity A Blok Kat:15 34330 Levent / ISTANBUL

 
Tel :

0 212 270 72 73

 
Faks :

0 212 325 36 88

İade :

Anadolu Mah. Kanuni Cad. No:18 Orhanlı/Tuzla   / ISTANBUL

E-Mail :

bilgi@yvesrocher.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

 0 212 385 22 23

 
 
 
Yvesrocher.com.tr  yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

   Bitki dünyasında edinilmiş 50 yıllık tecrübe Yves Rocher’ye eşsiz bir bilgi birikimi kazandırmıştır. Doğadan ilham alan ve doğaya saygı duyan, aynı zamanda da etkin ürünler sunan Yves Rocher, kozmetik tarihinde bunu başarabilen ilk marka olmanın gururunu yaşamaktadır.

Yvesrocher.com.tr

  Diğer Kozmetik Mağazaları  

 

HAKKINDA

 Yves Rocher ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz